Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

Policja szuka bandyty z autobusu Żory - Rybnik. Poznajesz go? [ZDJĘCIA]

06.03.2020 09:10 | 4 komentarze | acz

Rybniccy kryminalni poszukują sprawcy uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło w autobusie miejskim, kiedy nastolatek jechał do szkoły, wówczas mężczyzna uderzył 15-latka w twarz.

Policja szuka bandyty z autobusu Żory - Rybnik. Poznajesz go? [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 2 marca 2020 roku, około godziny 9.00 w autobusie linii 52 relacji Żory – Rybnik. Jak wynika z ustaleń policjantów, podczas przejazdu przez dzielnicę Gotartowice mężczyzna podszedł do 15-latka, który jechał do szkoły i bez powodu kilkakrotnie uderzył go w twarz, po czym wysiadł na przystanku. Poszkodowany doznał urazu twarzy. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa uszkodzenia ciała.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym z Komisariatu Policji w Boguszowicach pod numerem telefonu 47 8557 510, osobiście, lub mailowo: boguszowice@rybnik.ka.policja.gov.pl - mówi Bogusława Kobeszko z KMP Rybnik.

(acz)