Wtorek, 19 marca 2024

imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Wojciech Nowak i Piotr Kaszta medalistami w Międzynarodowym Turnieju BJJ

07.12.2021 14:33 | 2 komentarze | dud

W sobotę 4 grudnia odbyły się zawody Winter Open w Luboniu. W jednym z największych turniejów międzynarodowych BJJ w Polsce, Berserkerzy z Raciborza wywalczyli złoty i brązowy medal.

Jest to jeden z największych turniejów Brazylijskiego Jiu-Jitsu w Polsce. Pod szyldem Berserkers trzech zawodników zaprezentowało swe umiejętności w formule NO-GI. Na matach Winter Open zadebiutował Grzegorz Kośmider w kategorii wagowej do -73kg., odpadając z turnieju po zaciętych walkach.

Drugim zawodnikiem startującym w tym turnieju był Wojciech Nowak w kategorii -85kg., który wywalczył brązowy medal.

Ostatnim ze startujących był Piotr Kaszta, który w kategorii wagowej -91kg. zdobył złoty medal. Po walce powiedział: "Wróciłem, żeby wygrać".

Berserkerzy przygotowywali się do zawodów w Powiatowym Centrum Sportu w Raciborzu.