Czwartek, 18 kwietnia 2024

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 32A, 47-400 Racibórz, tel. 32-415-47-27
NIP 639-000-43-73, KRS 0000134401, REGON 270613348
portal@nowiny.pl


REKLAMA


Portal Nowiny.pl

Wojciech Żołneczko
redaktor naczelny portalu Nowiny.pl
(Rybnik)
tel. 32-415-47-27 w.15
kom. 662-056-265
w.zolneczko@nowiny.pl

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny Tygodnika Nowiny Wodzisławskie i portalu JastrzebieOnline.pl
(Wodzisław, Pszów, Rydułtowy, Radlin, Jastrzębie-Zdrój)
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl 

Mariusz Weidner
redaktor naczelny Tygodnika Nowiny Raciborskie
(Racibórz, Powiat Raciborski)
kom. 600-082-304
m.weidner@nowiny.pl

Justyna Koniszewska
redaktor naczelny portalu ezory.pl
(Żory)
kom. 660-489-672
j.koniszewska@nowiny.pl 

Fryderyk Kamczyk
redaktor naczelny portalu AgroNowiny.pl
(Powiat Wodzisławski, Lubomia, Gorzyce, Godów, Mszana, Marklowice)
kom. 516-210-535
f.kamczyk@nowiny.pl 

Dawid Machecki
dziennikarz
(Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik)
kom. 662-074-637
d.machecki@nowiny.pl 

Katarzyna Barczyńska-Łukasik
dziennikarka
(Jastrzębie-Zdrój)
kom. 507-782-126
k.barczynska@jastrzebieonline.pl

Artur Krzykała
dziennikarz (SPORT)
kom. 795-510-626
a.krzykala@nowiny.pl

Paweł Okulowski
Dyrektor Projektów Internetowych
kom. 666-023-155
p.okulowski@nowiny.pl

Katarzyna Maciejowska
specjalista ds. promocji
kom. 668-191-014
k.maciejowska@nowiny.pl

REKLAMA

Marek Kuder
Dyrektor działu Rozwoju Biznesu
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl 


Nowiny Raciborskie

tel. 32-415-47-27
nr@nowiny.pl 

Mariusz Weidner
redaktor naczelny (Racibórz, Powiat Raciborski)
kom. 600-082-304
m.weidner@nowiny.pl

Dawid Machecki
dziennikarz (Kornowac, Krzanowice, Krzyżanowice, Kuźnia Raciborska, Nędza, Pietrowice Wielkie, Rudnik)
kom. 662-074-637
d.machecki@nowiny.pl 

Katarzyna Gruchot
Dyrektor Wydawnictwa Prasowego (reportaże)
tel. 600-082-303
k.gruchot@nowiny.pl 

Jurek Oślizły
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.18
j.oslizly@nowiny.pl 

REKLAMA

Marek Kuder
Dyrektor działu Rozwoju Biznesu
kom. 608-678-209
m.kuder@nowiny.pl 

Monika Pilch
specjalista ds. rozwoju biznesu
tel. 32-415-47-27 w.13
kom. 662-073-063
m.pilch@nowiny.pl 


Nowiny Wodzisławskie

tel. 32-415-47-27
nw@nowiny.pl 

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny (Wodzisław, Pszów, Rydułtowy, Radlin, Jastrzębie-Zdrój)
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl 

Fryderyk Kamczyk
dziennikarz (Powiat Wodzisławski, Lubomia, Gorzyce, Godów, Mszana, Marklowice)
kom. 516-210-535
f.kamczyk@nowiny.pl 

Agnieszka Subocz
redaktor techniczny
tel. 32-415-47-27 w.17
a.subocz@nowiny.pl 

REKLAMA

Ewa Węgrzyn
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 662-058-475
e.koczwara@nowiny.pl 


Magazyn Rybnicki Nowiny.pl

bezpłatny miesięcznik

Wojciech Żołneczko
redaktor naczelny
tel. 32-415-47-27 w.15
kom. 662-056-265
w.zolneczko@nowiny.pl

REKLAMA

Barbara Frydryk
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 668 191 013
b.frydryk@nowiny.pl 


Nowiny Jastrzębskie

bezpłatny miesięcznik

Szymon Kamczyk
redaktor naczelny
kom. 662-059-171
s.kamczyk@nowiny.pl

REKLAMA

Mateusz Szynol
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 662-051-302
m.szynol@nowiny.pl

Barbara Frydryk
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 668 191 013
b.frydryk@nowiny.pl 


Nowiny Żorskie

bezpłatny miesięcznik

Justyna Koniszewska
redaktor naczelny
kom. 660-489-672
j.koniszewska@nowiny.pl 

REKLAMA

Mateusz Szynol
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 662-051-302
m.szynol@nowiny.pl

Barbara Frydryk
specjalista ds. rozwoju biznesu
kom. 668 191 013
b.frydryk@nowiny.pl 


Agronowiny

bezpłatny kwartalnik i branżowy portal AgroNowiny.pl

Fryderyk Kamczyk
redaktor naczelny
kom. 516-210-535
f.kamczyk@nowiny.pl 

REKLAMA

reklama@nowiny.pl


Kolportaż

Adam Karbownik
kierownik działu kolportażu
kom. 664-766-972
a.karbownik@nowiny.pl