Piątek, 23 lutego 2024

imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

RSS

27.09.2023 08:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2023 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa (Podokręg Rybnik)

LKS Baranowice-Żory II

Przybyli: Tomasz Grzegorczyk, Szymon Praszkiewicz i Paweł Białkowski (Polaris Żory), Kasper Bugla (KS Świerklany), Mariusz Pawłowski i Kamil Hein (Woszczyce).

Ubyli: nikt.

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Jakub Poręba, Kamil Kornas i Maksymilian Walaszek (Granica Ruptawa), Jakub Marcol (Pruchna), Paweł Sobala (Rudnik).

Ubyli: Jakub Kaj (Wratislavia Wrocław), Paweł Jany (Pruchna), Krzysztof Pala (Strażak Pielgrzymowice – do drużyny juniorów), Marcin Pudłowski (kontuzja), Adrian Nieszporek (zakończył grę).

KP Kamień II

Przybyli: Michał Porębski i Bartosz Klimecki (Orzeł Palowice – z drużyny juniorów), Zbigniew Dyczka (wolny zawodnik).

Ubyli: Paweł Maroszek (Unia Książenice). 

KS Poltent Inter Krostoszowice II 

Przybyli: Sławomir Szkonter (trener), Adrian Ulman (Start Mszana).

Ubyli: nikt.

LKS Płomień Ochojec II

Przybyli: Krzysztof Skupień (trener), Rafał Wrona, Mateusz Niewelt, Marek Mateja, Dawid Baron, Kamil Baron, Piotr Szulik, Paweł Wenerski, Paweł Kuczera, Konrad Gozdawa-Gajewski, Mateusz Hołyk, Jakub Kirsek i Paweł Groborz (wolni zawodnicy), Daniel Bernacki, Jacek Bernacki, Paweł Bernacki, Robert Cychowski, Maciej Lenża, Ksawery Leszczewski, Marcin Oleś, Daniel Pendzich, Kacper Piecha, Krzysztof Piecha, Dawid Pluta, Mateusz Smyczek, Paweł Szafraniec, Dariusz Zaik i Łukasz Zaik (wznowili treningi). 

Ubyli: nikt. 

KS Górnik Radlin II

Przybyli: Kacper Duda (Forteca Świerklany), Dawid Kryg (Polonia Marklowice), Marek Powiecko (Jedność Jejkowice), Tomasz Sachs (Kokoszyce), Rafał Chyczewski i Sławomir Wieczorek (Dzimierz), Bartosz Buko, Krzysztof Barteczko, Remigiusz Mika i Remigiusz Habura (Kokoszyce – z drużyny juniorów), Marek Kłapsia (wznowił treningi), Jarosław Gawlas, Mieczysław Marcinek i Damian Porwoł (wolni zawodnicy).

Ubyli: Daniel Bielaczek (KS Świerklany). 

LKS Skrbeńsko 

Przybyli: Marcin Marcol (Polonia Łaziska), Grzegorz Franz (Promyk Golasowice), Oussama Sourakh i Mateusz Świerzyński (wolni zawodnicy). 

Ubyli: nikt. 

LKS Żar Szeroka 

Przybyli: Łukasz Szewczyk (Kokoszyce), Rafał Zieliński (Promyk Golasowice), Kamil Griman (Pniówek Pawłowice II), Kevin Woźniak (Orzeł Moszczenica – z drużyny juniorów), Mateusz Karkoszka, Michał Szmidt, Karol Szmidt i Igor Chromik (wolni zawodnicy), Zbigniew Chromik, Dorian Jastrzębski, Kacper Wójtowicz i Mateusz Imiela (wznowili treningi).

Ubyli: Adrian Goryl i Krzysztof Jajus (Granica Ruptawa), Sebastian Pająk (Polaris Żory), Karol Koczorowski, Mateusz Mgłosiek i Marek Borowiecki (nie wznowili treningów). 

KS Świerklany 

Przybyli: Dominik Jóźwiak i Szymon Michalski (Radziejów-Popielów), Karol Szypuła i Rafał Tecław (Górnik Boguszowice), Daniel Antończyk (Cukrownik Chybie), Daniel Bielaczek (Górnik Radlin II). 

Ubyli: Kasper Bugla (Baranowice-Żory II), Artur Gaciek (Studzienka). 

KS Wielopole 

Przybyli: Mateusz Sebastian (Płomień Ochojec), Jarosław Cofalik (Jedność Grabownia-Golejów), Adam Piecha i Tomasz Trefon (wolni zawodnicy). 

Ubyli: Arystydes Pachucy (ROW Rybnik), Tomasz Krauzy, Tomasz Putko, Daniel Tylka, Michał Zieleźny i Kamil Pierchała (nie wznowili treningów). 

MKS Polaris Żory

Przybyli: Sebastian Pająk (Żak Szeroka), Dawid Tarasiewicz (Krupiński Suszec), Dawid Szatkowski (Pniówek Pawłowice II), Dawid Skowron (Baranowice-Żory – z drużyny juniorów), Kacper Borkowski, Dawid Kalinowski i Piotr Magiera (Kleszczów – z drużyny juniorów), Brajan Zimoch (UKS Ruptawa), Bartek Bluck, Krzysztof Wojewodzki i Mateusz Zimoch (wolni zawodnicy), Piotr Żbikowski, Mariusz Zając i Tomasz Pach-Popielarczyk (wznowili treningi).

Ubyli: Tomasz Grzegorczyk, Szymon Praszkiewicz i Paweł Białkowski (Baranowice-Żory II).

UKS Rapid Wodzisław Śląski 

Przybyli: Marcin Grabowski (trener), Bogusław Wojciaczyk (Ruch Stanowice), Jarosław Brachman (Kolejarz Chałupki), Michał Mrozek (Olszynka Olza), Krzysztof Nowicki, Mateusz Muras, Jacek Mika, Dawid Tatarczyk, Zbigniew Mucha, Krzysztof Stepczuk, Grzegorz Kamiński, Łukasz Kwiecień, Kacper Jargoń, Paweł Tannenberg, Bartłomiej Oleksiak, Dawid Grabiec, Krzysztof Nowara, Paweł Krótki, Tomasz Kozak, Krzysztof Masarczyk, Marcin Wierzgoń i Mateusz Lalak (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.