Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

27.09.2023 08:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2023 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 1 (Podokręg Racibórz)

LKS Cyprzanów

Przybyli: Łukasz Pikuła (trener), Dawid Szymiczek (Studzienna), Wojciech Klecha (Pawłów), Sylwester Miazga i Marcin Kozub (Start Pietrowice Wielkie), Mirosław Szurgacz (Wojnowice), Daniel Depta (Naprzód Borucin II), Mateusz Cieniawa (Ruch Bolesław).

Ubyli: Daniel Mrozek (trener), Patryk Luda (Markowice), Tomasz Haras (Naprzód Borucin), Krystian Szweda (Płomień Kobyla), Dawid Weideman (Rozwój Bełsznica II), Błażej Banach-Gębski, Mateusz Cebula, Michael Dokupil i Łukasz Posmyk (nie wznowili treningów).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Paweł Kucharski, Dawid Mikrut, Karol Nidecki, Marek Szymik, Bartosz Wita, Adam Olczyk, Bartłomiej Cycoń, Mateusz Cycoń i Bartosz Orszulik (wolni zawodnicy).

Ubyli: Mateusz Cieniawa (Cyprzanów), Łukasz Lisowski (nie wznowił treningów), Robert Depta (zakończył grę), Paweł Gaida (kontuzja).

KS Naprzód Borucin II

Przybyli: Dawid Rzepka (Bojanów), Jakub Sztuka Orszulik (wolny zawodnik).

Ubyli: Daniel Depta (Cyprzanów).

LKS Bojanów

Przybyli: Krzysztof Krawiec (trener), Mariusz Horoń i Piotr Krzysztoń (Stal Kuźnia Raciborska), Adam Janik i Dawid Hanzlik (Krzyżanowice II), Szymon Radula (Stal Kuźnia Raciborska – z drużyny juniorów), Aleksander Gałkowski (Wojnowice – z drużyny juniorów), Bogusław Miazga (wolny zawodnik).

Ubyli: Marek Koliński (trener), Arkadiusz Jasny (Krzanowice), Adrian Klimanek (Wypoczynek Buków), Jakub Wiciński (Ocice Racibórz), Adrian Sałaciak (Owsiszcze), Dawid Rzepka (Naprzód Borucin II), Marek Zientek, Gabriel Kubiniok i Mariusz Kubiniok (Rozwój Bełsznica II), Kevin Janosz (Babice), Arkadiusz Koterba (nie wznowił treningów).

LKS Silesia Lubomia II

Przybyli: Mateusz Krasicki (trener), Szymon Grzybek (wznowił treningi).

Ubyli: Damian Mikołowicz (trener).

LKS Bełsznica II

Przybyli: Marek Poloczek (trener), Dawid Weideman (Cyprzanów), Daniel Zagórski (Olszynka Olza), Marek Zientek, Gabriel Kubiniok i Mariusz Kubiniok (Bojanów), Karol Steuer (Czarni Gorzyce – z drużyny juniorów), Krzysztof Szewczyk, Jakub Pieróg i Mateusz Bednarek (wolni zawodnicy), Grzegorz Adamczyk, Marcin Czarnucho i Winicjusz Mitko (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

KS Olszynka Olza

Przybyli: Kacper Kupnicki (trener), Łukasz Mętlewicz i Mariusz Cybulski (Zwonowice), Szymon Kania (Krzyżanowice – z drużyny juniorów), Rafał Stolarski, Kevin Jamicki, Paweł Podgórski, Kacper Rybarz, Jakub Krakówka i Dominik Antoniak (wolni zawodnicy).

Ubyli: Wojciech Swoboda (trener), Patryk Ćwik (Zabełków), Daniel Zagórski (Bełsznica II), Michał Mrozek (Rapid Wodzisław Śląski).

LKS Wicher Płonia Racibórz

Przybyli: nikt.

Ubyli: Radosław Szymiczek (Brzezie), Adam Gajda (Płomień Kobyla).

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Wojciech Swoboda (trener), Dawid Wendelberger (Wypoczynek Buków), Szymon Leśnik i Joachim Waszek (wznowili treningi).

Ubyli: Radosław Ciuberek (trener), Artur Glenc, Paweł Numrych i Kacper Numrych (nie wznowili treningów).

LKS Studzienna II

Przybyli: Wojciech Grabiniok (trener), Arkadiusz Szczypka, Jakub Blecharczyk, Bartosz Lupzik i Rafał Sukiennik (wolni zawodnicy), Grzegorz Wicha (wznowił treningi), Dawid Fiegel, Oskar Horny, Jakub Jaschek, Kacper Juraszek, Michał Koloch, Dawid Kretek, Marcin Myszakowski, Jakob Sulski, Xavier Widera i Paweł Wodzka (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.