Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

27.09.2023 08:00 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2023 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 2 (Podokręg Racibórz)

LKS Adamowice

Przybyli: Przemysław Starosta (Naprzód Zawada II), Marcin Czajka, Arkadiusz Koczwara, Damian Kowalewski, Paweł Lipczyński i Gracjan Szulik (wolni zawodnicy), Dawid Niewrzoł, Paweł Niewrzoł i Bogusław Zientek (wznowili treningi).

Ubyli: Damian Lorenc (nie wznowił treningów).

LKS Dzimierz 

Przybyli: Wojciech Brzenczek (trener), Karol Dzikowski Bartosz Leśnikowski i Patryk Depta (wolni zawodnicy).

Ubyli: Krzysztof Krakowczyk (trener), Krzysztof Cyran (Polonia Marklowice), Robert Herok (Czarni Gorzyce II), Rafał Chyczewski i Sławomir Wieczorek (Górnik Radlin II), Denis Malgrab (kontuzja).

LKS Górki Śląskie II

Przybyli: Arkadiusz Gronert (trener), Łukasz Kałus, Dominik Kaczmarczyk, Piotr Leksza, Paweł Hildebrand i Grzegorz Czogała (wolni zawodnicy), Mateusz Giemza, Jakub Stokłosa, Damian Napora, Łukasz Machnik, Marcin Rezner, Mikołaj Betlejewski, Kamil Bytomski, Adrian Musiolik, Marcin Czorny, Kamil Pradela, Jacek Paprotny, Dawid Katarzyniec, Adrian Ryszka i Jarosław Kamiński (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Płomień Kobyla 

Przybyli: Daniel Mrozek (trener), Patryk Knura (Lyski), Grzegorz Gawron, Szymon Kubala i Kamil Kubala (Czarni Nowa Wieś), Rafał Wita i Bartosz Kura (Markowice), Łukasz Durczok (Zgoda Zawada Książęca), Rafał Niesłańczyk, Kamil Wieczorek i Paweł Bezuch (Pstrążna), Krystian Szweda (Cyprzanów), Adam Gajda (Wicher Płonia Racibórz), Patryk Zaczyk, Józef Tomanek i Błażej Jenczmionka (wolni zawodnicy). 

Ubyli: nikt.

KS Kornowac

Przybyli: Krzysztof Jurczyk (trener), Arkadiusz Morciniec, Sebastian Żak i Adrian Koczot (Płomień Czuchów), Dawid Cieślik (Ocice Racibórz), Przemysław Oślizło, Dawid Liszka, Kamil Pałka i Mateusz Kula (Rowień), Dominik Maciaszek i Jarosław Pytlik (Brzezie), Jakub Gatnar i Mateusz Wystyrk (Pstrążna), Rafał Miczek i Dawid Grzesik (wolny zawodnik), Samuel Wrobel (wznowił treningi), Bartosz Jędrzejewski, Franciszek Wałach, Kamil Bugdol i Mateusz Hulboj (z drużyny juniorów). 

Ubyli: nikt.

LKS Pstrążna

Przybyli: Sebastian Świst (Naprzód Krzyżkowice), Tomasz Kosteczko (Dąb Gaszowice II), Szymon Szawerna, Łukasz Gawlas, Rafał Polok, Mateusz Hamala, Mateusz Pierchała, Filip Hećko i Marek Rojek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Fabian Baraniecki (Naprzód Rydułtowy), Jakub Gatnar i Mateusz Wystyrk (Kornowac), Rafał Niesłańczyk, Kamil Wieczorek i Paweł Bezuch (Płomień Kobyla).

LKS Ruda Kozielska 

Przybyli: Mateusz Zięć i Marcin Dyrszka (wznowili treningi).

Ubyli: Patryk Konieczny (Buk Rudy).

LKS Strzelec Rzuchów 

Przybyli: Jan Granieczny (Naprzód Rydułtowy – z drużyny juniorów), Igor Dujović (Kokoszyce – z drużyny juniorów), Mateusz Czogała (wolny zawodnik). 

Ubyli: Daniel Janosz (Naprzód Rydułtowy), Remigiusz Niewrzoł (Dąb Gaszowice II), Michał Gazda (zakończył grę).

LKS Zameczek Czernica II 

Przybyli: Przemysław Warło (trener). 

Ubyli: Radosław Olszyna (trener), Sebastian Szweda i Kamil Majer (kontuzje), Mirosław Suprewicz (nie wznowił treningów). 

LKS Naprzód 46 Zawada II

Przybyli: Przemysław Bielat i Kamil Wawrzeszek (wznowili treningi).

Ubyli: Bartłomiej Loreńczyk (Olza Godów), Przemysław Starosta (Adamowice).

LKS Zwonowice

Przybyli: Wojciech Wacławczyk (Raszczyce), Ramon Durczok (Zgoda Zawada Książęca), Rafał Miera i Łukasz Gembalczyk (wolni zawodnicy), Łukasz Rakowski (wznowił treningi).

Ubyli: Patryk Hoinza (Buk Rudy), Łukasz Wenglorz (Jedność Jejkowice), Paweł Kubik (Orzeł Jankowice).

KS Polonia Niewiadom II

Przybyli: Łukasz Wystyrk (trener), Marek Kuczera (Jedność Jejkowice), Gracjan Parzyszek (Górnik Radlin – z drużyny juniorów), Przemysław Albiński, Mateusz Czernij, Krzysztof Frydrych, Jakub Gawarzewski, Daniel Gigla, Przemysław Gusztaf, Michał Herman, Kacper Jagła, Kamil Jarkulisz, Karol Kaczorowski, Wojciech Kantor, Radosław Kantor, Tomasz Krause, Łukasz Kubica, Jarosław Kuczera, Wojciech Małysiak, Dawid Mika, Krzysztof Myszka, Dawid Oleś, Tomasz Olszewski, Igor Popiel, Paweł Potyrcha, Jakub Sitek, Tobiasz Styperek, Sebastian Szulik i Dariusz Walencinowicz, Daniel Wieczorek (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.