Czwartek, 18 lipca 2024

imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

08.09.2013 08:00 | 7 komentarzy | kozz

Starcie dwóch Naprzodów przy ulicy Bukowskiej, zakończyło się wynikiem 1:0 dla Syryni.

Syrynia po karnym pokonała Zawadę

W pierwszej połowie rywalizacja na boisku była wyrównana. W 29. minucie zawodnik Zawady dopuścił się faulu na piłkarzu gospodarzy, a sędzia zdecydowanie wskazał na jedenastkę. Arkadiusz Janeta pewnie pokonał bramkarza Zawady i tym samym dał prowadzenie Syryni. Kilka minut później piłka po raz kolejny wylądowała w bramce Zawady, lecz sędzia asystent zasygnalizował pozycję spaloną w skutek czego bramka nie została uznana. W drugiej połowie spotkania, mnóstwo okazji na podwyższenie wyniku stwarzali sobie gospodarze, ale żadna szansa nie została wykorzystana.

LKS Naprzód 32 Syrynia – LKS Naprzód 46 Zawada 1:0 (1:0)
Arkadiusz Janeta 29.-k.

Żółte kartki: Robert Szymiczek, Dawid Szymura (obaj Naprzód Syrynia) - Tomasz Kukla (Naprzód Zawada).

LKS Naprzód 32 Syrynia: Bartłomiej Górecki – Arkadiusz Kozyra, Robert Szymiczek, Dawid Szymura, Krzysztof Biczysko(62. Jakub Goraus), Krzysztof Błędowski (74. Marcin Ochojski), Arkadiusz Janeta, Sebastian Mańka, Rafał Michna, Artur Kuczera (65. Paweł Wieczorek), Marcin Dzierżęga (65. Krzysztof Michna).

LKS Naprzód 46 Zawada: Denis Firla – Paweł Kubecki, Tomasz Kukla, Wojciech Frycz, Szymon Gardawski (57. Tomasz Kurzawa), Tobiasz Wodecki, Piotr Jęczmionka, Łukasz Skrobacz, Paweł Kaźmierczak (66. Grzegorz Burdacki), Rafał Czogalik (81. Marcin Pochcioł), Dawid Kubica (46. Kamil Kubica).