Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Pewne zwycięstwo Gwiazdy

18.08.2013 09:48 | 4 komentarze | KG

W ramach trzeciej kolejki klasy okręgowej Gwiazda podejmowała zespół z Syryni. Drugą z rzędu porażkę ponieśli podopieczni Filipa Frydeckiego. Tym razem ulegli w Skrzyszowie 4:1. Honorowe trafienie w końcówce spotkania zdobył Mateusz Franiczek.

Oba kluby z pewnością chciały się zrehabilitować  za poniesione w środę porażki. Jednak w rozegranym w sobotnie popołudnie spotkaniu pomiędzy drużyną Gwiazdą Skrzyszów a Naprzodem Syrynia,to piłkarze Gwiazdy zdobyli komplet punktów. Mecz rozpoczął się po myśli miejscowych, którzy szybko osiągnęli prowadzenie. W 13. minucie bramkę zdobył Grzegorz Porwoł. Przyjezdni mimo braku podstawowego bramkarza, którego zastąpił zawodnik z pola nie stracili więcej bramek w pierwszej części meczu. Po zmianie stron Gwiazda dalej dominowała na boisku, a kolejne trafienie zanotował Bartosz Kanafek. Drużyna z Syryni nie zdobyła kontaktowego trafienia. W 67. minucie meczu Wojciech Oślizło podwyższył na trzy do zera. W tym pojedynku Gwiazda sprawowała się zdecydowanie lepiej, co przełożyło się na wynik spotkania. W końcówce meczu Grzegorz Porwoł po raz drugi pokonał bramkarza przyjezdnych, zmieniajac tym samym rezultat na cztery do zera. Gdy wydawało się, że wynik do końca meczu się nie zmieni, w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry bramkę honorową zdobył Mateusz Franiczek.

Gwiazda Skrzyszów - LKS Naprzód Syrynia 4:1 (1:0)
Grzegorz Porwoł 13., 87., Bartosz Kanafek 60., Wojciech Oślizło 67. - Mateusz Franiczek 90.