Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Unia Racibórz przegrała z VfL Wolfsburg - FOTO

27.09.2012 17:46 | 10 komentarzy | kozz, MAD

W pierwszym meczu 1/16 Ligi Mistrzów Kobiet UEFA rozegranym na stadionie OSiR w Raciborzu, Mistrz Polski Unia Racibórz przegrała z wicemistrzyniami Niemiec VfL Wolfsburg 1:5.

Honorową bramkę dla drużyny Unii zdobyła Chinasa Okoro Gloria w 47 minucie. Trybuny OSiR-u prawie wypełniły się w komplecie. W pierwszej połowie nie było widać dużej różnicy pomiędzy zespołami, natomiast w drugiej swoją przewagę Niemki udowodniły strzeleniem 4 goli. Rewanż za tydzień w Wolfsburgu.

SKŁAD RTP UNIA: Daria Antończyk - Donata Leśnik, Marta Mika, Hanna Konsek, Patrycja Pożerska, Alicja Pawlak, Natalia Chudzik, Ivana Bojdowa, Agata Tarczyńska, Chinasa Okoro Gloria, Patrycja Wiśniewska.

Rezerwy: Dorota Wilk, Aleksandra Sosnowska, Katarzyna Krupa, Karolina Wieczorek, Dżesika Jaszek, Katarina Istokova, Dominika Sykorova

Trener: Remigiusz Trawiński

Jutro Eurosport wyemituje trzy sześdziesięciominutowe powtórki spotkania. Będzie można obejrzeć je o godzinie 9, 13 i 17.