01.05.2012 16:31 | 23 komentarze | kozz

Przemysław Kośmider swoimi dwoma przepięknymi trafieniami wprowadził kibiców w zachwyt. WIDEO.

Gole ŚWIATOWEJ KLASY w Nędzy

Materiał wideo:

Kośmider, zawodnik LKS 1908 Nędza choć wszedł z ławki rezerwowych w 60. minucie, to zapisał się w historii klubu złotymi zgłoskami. W 70. minucie uderzył zza pola karnego i zdjął "pajęczynę" z okienka bramki. Siedem minut później popisał się strzałem jeszcze z dalszej odległości, a piłka wpadła bramkarzowi za kołnierz. Do przerwy kibicom gospodarzy jednak nie było do śmiechu. Skwar lejący się z nieba nie ułatwiał gry, a piłkarze Nędzy przegrywali 2:0 po dwóch golach Śmigielskiego. Po przerwie wiatr nieco ochłodził powietrze, a gra ze strony gospodarzy stała się efektowna i efektywna. Podopieczni Mieczysława Masłowskiego zaaplikowali gościom z Ruptawy cztery bramki, co przyniosło trzy punkty w tabeli klasy okręgowej.

Spotkanie zostało rozegrane w ramach festynu majowego w Nędzy, a pierwszy gwizdek sędziego zabrzmiał w samo południe. Zobacz WIDEO.

LKS 1908 Nędza - LKS Granica Ruptawa 4:2 (0:2)
Marcin Paleń 64., Przemysław Kośmider 70., 77., Tomasz Wolski 90.+2.- Adam Śmigielski 26., 29.

Żółte kartki: Szymon Cichecki, Bernard Paprotny (obaj LKS 1908 Nędza), Arkadiusz Syrek, Mateusz Marcol, Kamil Kowal (wszyscy LKS Granica Ruptawa)

Sędziowali: Adam Jakubczyk, Adrian Markiewicz, Krzysztof Rogalewicz (Podokręg Katowice).

LKS 1908 Nędza: Mateusz Skwirut - Patryk Kornas (46. Szymon Paskuda), Bernard Paprotny, Marcin Paleń, Martin Waga, Adrian Cichecki, Tomasz Wolski, Tomasz Czerny (60. Przemysław Kośmider), Adam Baron (48. Michał Stroka), Szymon Cichecki (82. Mateusz Rudek), Bronisław Kłosek. Trener: Mieczysław Masłowski. Kier. druż.: Rafał Gwóźdź.

LKS Granica Ruptawa: Łukasz Promny - Kamil Kowal, Arkadiusz Syrek, Adrian Bielecki, Paweł Sadowski, Mateusz Marcol (85. Denis Gliński), Tomasz Kłus, Marcin Gliński, Tomasz Zaręba, Adam Śmigielski (53. Michał Kołterniak), Grzegorz Taradejna. Trener i kier. druż.: Franciszek Krótki.