Piątek, 27 stycznia 2023

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)

29.09.2022 17:29 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa (Podokręg Rybnik)

LKS Unia Książenice

Przybyli: Jacek Szulik (trener), Kazimierz Kuczera (Jedność Grabownia-Golejów), Jarosław Wilczyński (Rój), Mariusz Andziul, Dariusz Bober, Adam Czarnecki, Bartosz Dębiński, Jędrzej Dobrzeniecki, Dariusz Dziedzic, Szymon Gąszczyk, Adrian Godula, Michał Hamerski, Jakub Janik, Marek Klaja, Tomasz Kowalczuk, Robert Kuczmaszewski, Łukasz Maroszek, Krzysztof Oroń, Adam Pendziałek, Kazimierz Pluta, Paweł Przybylik, Radosław Świst, Dawid Szpot, Wojciech Szymura, Radosław Wójcik, Szymon Wygryło i Łukasz Żmuda (wolni zawodnicy), Dariusz Adamczyk (wznowił treningi).

Ubyli: Robert Tkocz (trener), Karol Wacławiec (Unia Turza Śląska), Mateusz Wowra (Błyskawica Drogomyśl), Daniel Wilczkiewicz (Podlesianka Katowice), Kacper Skrenik (Warta Zawiercie), Kamil Kostecki, Tomasz Czech i Krzysztof Koch (Krzyżanowice), Mateusz Bennek (Pierwszy Chwałowice), Arkadiusz Suchiński i Piotr Dudzik (Dąb Gaszowice), Wiktor Skowronek (Stal Bielsko-Biała), Jarosław Wieczorek (Odra Nieboczowy), Bartosz Błatoń, Piotr Bysiec i Kamil Kaczmarczyk (Ruch Stanowice), Damian Koleczko (Baranowice).

GKS Pierwszy Chwałowice II

Przybyli: Wojciech Guzy (Zuch Orzepowice), Damian Bernacki (Radziejów-Popielów), Mateusz Buchta (Rój), Mateusz Mitko i Daniel Żymełka (wolni zawodnicy).

Ubyli: Robert Rudek (kontuzja).

LKS Skrbeńsko

Przybyli: Adam Brzyszkowski (Granica Ruptawa), Jakub Szczepański (Olza Godów), Szymon Kubala (Górnik Pszów), Kacper Piszczek, Rafał Nowok i Michał Szotek (wolni zawodnicy).

Ubyli: Matthieu Dhumerelle (Gołkowice), Paweł Góra (Olza Godów), Sebastian Kopel (Kończyce Małe), Robert Makles (Pogórze), Andrzej Jeżewski i Mateusz Kuchcik (Promyk Golasowice), Karol Łuksza i Paweł Łuksza (Polonia Łaziska – do drużyny juniorów), Błażej Karasek (nie wznowił treningów).

LKS Zryw Jastrzębie-Bzie

Przybyli: Michał Szczerbiak, Paweł Wacławczyk i Patryk Porębny (Granica Ruptawa II), Krzysztof Pala, Robert Gawliczek, Mariusz Fajkis i Sebastian Rączkowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kacper Krawczyk (Wyzwolenie Chorzów), Aleksander Frysz i Bartłomiej Borówka (Baranowice II), Wojciech Budziszewski, Mateusz Jany, Jacek Rempega i Sebastian Sudoł (nie wznowili treningów).

GKS Dąb Gaszowice II

Przybyli: Henryk Manek (trener), Sebastian Pielczyk (Czarni Nowa Wieś), Eugeniusz Langrzyk i Marek Misala (Czarni Nowa Wieś II).

Ubyli: Rafał Ochojski (trener), Adrian Dera (Zameczek Czernica II), Szymon Weideman (do pierwszej drużyny), Dawid Wojaczek (nie wznowił treningów).

KS Świerklany

Przybyli: Krzysztof Gąsior i Klaudiusz Smyczek (Orzeł Jankowice), Daniel Lubszczyk (Pietraszyn), Marek Gąsior i Dawid Zoń (Górnik Boguszowice), Artur Gaciek (Studzionka), Alan Juraszek (Polonia Bytom – z drużyny juniorów), Łukasz Trybuś (wolny zawodnik).

Ubyli: Sebastian Blachetta (Górnik Radlin II).

KS Poltent Inter Krostoszowice II

Przybyli: Bartosz Kowalski (Unia Turza Śląska II).

Ubyli: Kacper Nowak, Krystian Rek, Rafał Konopek, Patryk Marcisz, Karol Och i Kamil Żyła (nie wznowili treningów).

MKS Polaris Żory

Przybyli: Tomasz Grzegorczyk (Żory), Michał Łędzki, Patryk Szymura i Wojciech Wójcik (Warszowice), Damian Michalski, Bartosz Sondowski i Kacper Wrodarczyk (wolni zawodnicy), Radosław Góra (wznowił treningi).

Ubyli: Sebastian Pająk (Żar Szeroka).

KS Górnik Radlin II

Przybyli: Kacper Kłopocki i Klaudiusz Szweda (trenerzy), Marcin Koczy i Kacper Ziętara (Górnik Pszów), Sebastian Blachetta (Świerklany), Dawid Demidowicz, Wojciech Koczy, Kamil Grabiec, Artur Marcol, Robert Marcol i Piotr Ośliźlok (wolni zawodnicy), Michał Brachmański, Patryk Gaca, Gracjan Papok, Tadeusz Pinior, Marcin Radiszewski i Dawid Romanowski (wznowili treningi), Kacper Krypczyk (z pierwszego zespołu), Oliwier Brzozowski, Karol Młoczek i Mateusz Sładek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Baranowice II

Przybyli: Jarosław Elas (trener), Paweł Pasko (Wisła Strumień), Oskar Bartosek, Artur Janczak, Dawid Elas, Łukasz Kurzawa, Mikołaj Motyka i Marcin Głodek (Żory), Aleksander Frysz i Bartłomiej Borówka (Zryw Jastrzębie-Bzie), Kacper Tetla, Dominik Kobus, Norbert Gryman, Dawid Knapik i Krzysztof Miszczyk (Rój), Sławomir Miszczyk, Gracjan Krasiński i Dominik Piaskowski (z pierwszego zespołu), Grzegorz Dudek (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.

KS Wielopole

Przybyli: Przemysław Kubica i Piotr Gawiński (trenerzy), Arystydes Pachucy (Rymer Rybnik), Mateusz Grolik (Zuch Orzepowice), Sławomir Lupa (Lyski), Przemysław Forreiter, Robert Kijora, Łukasz Kilis, Filip Komorowski, Tomasz Krauzy, Rafał Leitner, Bartosz Łyżwiński, Rafał Moskal, Bartosz Olcha, Marcin Olejarz, Kamil Pierchała, Krzysztof Pięta, Arkadiusz Piskuła, Łukasz Popiela, Tomasz Putko, Michał Riemel, Mariusz Roszyk, Rafał Sagan, Patryk Skupień, Marek Tanżyna, Daniel Tylka, Mateusz Wilczek, Paweł Zawadzki i Michał Zieleźny (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

KP Kamień II

Przybyli: Sebastian Kurpanik (trener), Kacper Świerzewski (Forteca Świerklany), Przemysław Kasprzak i Paweł Maroszek (Sygnały Gotartowice), Błażej Malcherczyk (Decor Bełk II), Mateusz Dybaś, Łukasz Dziekiewicz, Adrian Fojcik, Łukasz Karwot, Artur Kisiel, Łukasz Kisiel, Dawid Konarzewski, Marcin Kucjas, Łukasz Kuśka, Marcin Matochniejczuk, Łukasz Ostrowski, Tomasz Paszenda, Kamil Płachta, Jakub Pochwyt, Michał Skorupa, Łukasz Smyczek, Przemysław Szczepański, Piotr Wojtek i Miłosz Żymełka (wolni zawodnicy), Piotr Borkowski (wznowił treningi).

Ubyli: nikt.