Piątek, 27 stycznia 2023

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)

29.09.2022 17:29 | 0 komentarzy | (ak)

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek piłkarskich w czasie ostatniego okienka transferowego nie próżnowały i także „przemeblowały” swoje składy osobowe.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2022 (część 4)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

C klasa – gr. 2 (Podokręg Racibórz)

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Krzysztof Krawiec (trener), Damian Kilian i Wojciech Kilian (Zgoda Zawada Książęca), Łukasz Kijas i Robert Telma (wznowili treningi), Wojciech Wojnar i Mateusz Stempniak (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Sobeczko (trener), Szymon Fleger (Start Pietrowice Wielkie), Denis Gruszka (Górki Śląskie), Marcin Łowicki (kontuzja).

LKS Ruda Kozielska

Przybyli: Sebastian Sadło (trener), Bartosz Gostomski (Buk Rudy).

Ubyli: Beniamin Miera (trener).

KS Przyszłość Rogów II

Przybyli: Paweł Numrych (Rowień), Kacper Faroń, Przemysław Rymer, Kamil Mucha i Kacper Numrych (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

KS Olszynka Olza

Przybyli: Patryk Ćwik (Ruch Bolesław), Kamil Osadnik, Jakub Janeta, Paweł Kamczyk, Łukasz Szefer i Dariusz Zawada (wolni zawodnicy).

Ubyli: Sebastian Blanik (Olza Godów).

LKS Zwonowice

Przybyli: Michał Wilk (trener), Jakub Fidor i Piotr Jaworski (Górnik Boguszowice), Dawid Heliosz, Mateusz Tkocz, Filip Hamerski i Mateusz Paprotny (Górki Śląskie), Kamil Turek (Szczerbice), Piotr Korbel, Łukasz Wenglorz i Adam Nyk (Jedność Jejkowice II), Łukasz Mętlewicz i Mariusz Tyburski (Czarni Nowa Wieś II), Tomasz Dratwa, Marcin Markiefka, Mateusz Niemiec i Patryk Radler (wolni zawodnicy), Paweł Piontek (wznowił treningi).

Ubyli: Tomasz Trzęsiński (trener), Łukasz Czerny (Górki Śląskie), Marko Piela (Kokoszyce), Arkadiusz Zniszczoł i Kamil Zbroszczyk (kontuzje).

LKS Adamowice

Przybyli: Grzegorz Gembalczyk (trener), Rafał Wita (Markowice), Robert Halama (Górki Śląskie), Patryk Przybyła (Markowice – z drużyny juniorów).

Ubyli: Adam Grzybek (trener), Dominik Niewrzoł (MKS Gmina Lubomia), Bogusław Zientek i Sebastian Zientek (nie wznowili treningów).

LKS Zameczek Czernica II

Przybyli: Przemysław Warło (Naprzód Rydułtowy), Rafał Adamczyk (Strzelec Rzuchów), Adrian Dera (Dąb Gaszowice II), Kacper Sopniewski (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Jan Suprewicz, Rafał Mazur i Tobiasz Furgoł (Naprzód Rydułtowy – z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Szweda (kontuzja), Robert Zdrzałek, Wojciech Tlon i Hubert Kukuczka (nie wznowili treningów).

LKS Dzimierz

Przybyli: Leszek Kapłan (Strzelec Rzuchów), Marcin Sułgut (wolny zawodnik), Rafał Chyczewski i Waldemar Flak (wznowili treningi).

Ubyli: Łukasz Hałas i Tomasz Piechaczek (kontuzje).

LKS Pstrążna

Przybyli: Tomasz Lemiesz (trener), Bartosz Krupa i Marek Dudka (Naprzód Krzyżkowice), Łukasz Makoś (Bojanów), Wojciech Błaszczyk (Kornowac), Mateusz Wystyrk, Sebastian Cornik, Patryk Nikiel, Kacper Łatka, Gabriel Kotala, Artur Ryfczak, Robert Kukuczka, Kacper Wilusz i Krzysztof Gołąb (wolni zawodnicy).

Ubyli: Tomasz Karkoszka (trener), Ariel Kołek i Dariusz Walencinowicz (Polonia Niewiadom), Radosław Przekwas (Naprzód Zawada), Radosław Kalyciok (Płomień Kobyla), Kacper Rybacki (nie wznowił treningów).

LKS Strzelec Rzuchów

Przybyli: Wojciech Peteja (trener), Kevin Jambor (Brzezie), Szymon Opyd (wolny zawodnik), Daniel Janosz (wznowił treningi).

Ubyli: Rafał Adamczyk (trener), Artur Kopka (Górki Śląskie), Witold Elsner (Naprzód 46 Zawada II), Leszek Kapłan (Dzimierz), Jacek Karpiński i Bartłomiej Koczot (nie wznowili treningów).