Sobota, 3 sierpnia 2024

imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema

Pewna wygrana GKS-u 1962 z beniaminkiem

17.08.2014 10:45 | 2 komentarze | dam

GKS 1962 Jastrzębie wygrał u siebie 3:0 z Małąpanew Ozimek podczas sobotniego spotkania. Spotkanie rozpoczęło się od trafienia gospodarzy.

Strzał Damiana Tronta na 2:0

Piłkarze Grzegorza Łukasika objęli prowadzenie już w 5. minucie spotkania. Strzelcem gola był Dawid Weis. Kilka minut później nadarzyła się kolejna okazja. Przyjezdni musieli grać w dziesiątkę, po faulu Baingo na Canibole. Rzut wolny wykonywał Kaiml Szymura, który trafił piłką w słupek. Jastrzębianie grali lepiej, co przełożyło się na kolejną bramkę w 42. minucie.

W drugiej połowie padł jeden gol. Piłkarze GKS-u wykorzystywali brak jednego zawodnika w szeregach przeciwnika, ale nie przekładało się to na skuteczność. Golem zakończyła się akcja z 81. minucie kiedy akcję Domnika Szczęcha zakończył Kamil Jadach. Bramkarz Ozimka musiał skapitulować po raz trzeci.

GKS 1962 Jastrzębie - Małapanew Ozimek 3:0 (2:0)