Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

Ostatni mecz i setna bramka GKS-u 1962

15.06.2014 14:29 | 7 komentarzy | dam

W sobotę GKS 1962 Jastrzębie rozegrał wyjazdowe spotkanie z Gwarkiem Ornontowice, które zakończyło się zwycięstwem jastrzębian. Był to ostatni mecz w tym sezonie. Kolejny sezon piłkarze z Harcerskiej rozpoczną już w trzeciej lidze.

Podopieczni trenera Grzegorza Łukasika zakończyli ostatni mecz zwycięstwem 2:1. Pierwszy gol padł w 21. minucie, a jego strzelcem był Kamil Jadach. Drugi gol padł już w drugiej połowie, w 55. minucie. Na listę strzelców wpisał się Damian Tront. Jego trafienie było jednocześnie setnym golem GKS-u w tym sezonie. Chwilę później gospodarze zdołali strzelić honorowego gola.

Piłkarze GKS-u po przybyciu do Jastrzębia zostali przywitani przez kibiców, a później zaprezentowali się, już jako trzecioligowcy, podczas Dni Jastrzębia, które akurat odbywały się na stadionie.

Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie 1:2 (0:1)
0:1 Kamil Jadach '21
0:2 Damian Tront '55
1:2 Patrycjusz Botor '56

Gwarek Ornontowice: Nowak - Drapała, Niewiadomski, Tomecki (48. Ferensztain), Szweda - Kasprzyk (86. Oleksy), Botor, Horny, Michalik (65. Niewiedział) - Zdrzałek, Leszczyński (70. Sikora)

GKS 1962 Jastrzębie: Deege - Lorenc, Zajączkowski, Łupiński, Duda - Kopacz, Tront, Musioł (82. Błażejowski), Weis (59. Szczęch) - Jadach (70. Horubała), Caniboł (85. Dudziński)