Piątek, 2 sierpnia 2024

imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

Wysokie zwycięstwo GKSu z Góralem Żywiec 4:0

19.04.2014 16:30 | 20 komentarzy | raf

GKS 1962 Jastrzębie pewnie pokonał na własnym boisku Górala Żywiec. Jastrzębianie zdobyli cztery bramki, a najlepszym zawodnikiem meczu był bez wątpienia Kamil Jadach.

Mecz rozgrywany był bez udziału publiczności, ale brak dopingu nie przeszkodził piłkarzom GKSu w pewnym zwycięstwie, które jeszcze bardziej przybliża jastrzębski klub do awansu do III ligi.

Pierwsze dwadzieścia minut nie wróżyło tak wysokiej wygranej. Piłkarze z Żywca zamknęli grę na swojej połowie boiska i nie pozwalali na rozgrywanie niebezpiecznych akcji.

Dopiero sytuacja z 21. minuty doprowadziła do bramki, a jej zdobywcą został Adrian Kopacz. Po kilku minutach było już 2:0. W 24. minucie piłkę w siatce umieścił Patryk Dudziński. Po kolejnych kilku chwilach było już 3:0, a strzelcem bramki został Kamil Jadach, który miał swój wkład także w dwóch poprzednich trafieniach.

Druga połowa nie przyniosła aż tylu emocji, co pierwsza. Wprawdzie gra ni była już tak jednostronna, bo zawodnicy z Żywca zaczęli częściej atakować, ale ich akcje nie przynosiły rezultatów. Wynik meczu już w doliczonym czasie gry ustalił Tomasz Musioł.

Za tydzień GKS zagra mecz wyjazdowy w Mikołowie.

Mecz można było oglądać na żywo na stronie gks.jastrzebieonline.pl.

GKS 1962 Jastrzębie - Góral Żywiec 4:0 (3:0)

1:0 Adrian Kopacz '21

2:0 Patryk Dudziński '24

3:0 Kamil Jadach '27

4:0 Tomasz Musioł '90