Czwartek, 1 sierpnia 2024

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

JKH wygrał 9:0 z drugim meczu z Krynicą

01.03.2014 20:07 | 0 komentarzy | dam

Kolejne zwycięstwo odnieśli hokeiści JKH GKS Jastrzębie w sobotę 1 marce. Drużyna 1928 KTH Krynica poległa na Jastorze 9:0. Kolejny, trzeci mecz zostanie rozegrany w Krynicy.

Po ostatnim meczu z 1928 KTH Krynica, nikt nie spodziewał się innego wyniku niż wygrana jastrzębian. Taki przebieg miało i sobotnie spotkanie. Jastrzębianie w pierwszej tercji objęli prowadzenie w 11. minucie po golu Damian Kapicy. W 12. minucie padła kolejna bramka. Na bramkę strzelał Tomasz Pastryk, a jego krążek trącił Richard Kral i to on został uznany autorem trafienia.

Na poczatku drugiej tercji gospodarze spotkanie wykorzystali osłabienie rywali i zdobyli trzeciego gola. Nie minęło nawet 30 sekund a do krynickiej bramki ponownie wleciał krążek. W 33. minucie mocnym strzałem popisał się Radek Prochazka. Minutę później na listę strzelców wpisał się jeszcze Filip Stoklasa.

Trzecia odsłona rozpoczęła się mocnym akcentem. 54 sekundy po wznowieniu gry siódmą bramkę zdobył Grzegorz Pasiut. W 48. minucie w duecie z Leszkiem Laszkiewiczem, ponownie do bramki rywala krążek wrzucił Grzegorz Pasiut. W Na dokładkę, w 51. minucie dziewiątego gola zdobył Laszkiewicz.

JKH GKS Jastrzębie - 1928 KTH Krynica 9:0 (2:0, 4:0, 3:0)
1:0 (10:51) Damian Kapica - Leszek Laszkiewicz, Adrian Labryga
2:0 (11:10) Richard Kral - Tomasz Pastryk
3:0 (26:20) Radek Prochazka - Richard Kral (5/4)
4:0 (26:45) Jirzi Zdenek - Filip Stoklasa
5:0 (32:03) Radek Prochazka - Richard Kral (5/4)
6:0 (33:15) Filip Stoklasa - Adrian Labryga
7:0 (40:54) Grzegorz Pasiut - Leszek Laszkiewicz