Piątek, 5 lipca 2024

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

JKH GKS Jastrzębie przegrał z KTH Krynicą

03.11.2013 21:20 | 5 komentarzy | dam

W niedzielę, 3 listopada, hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozegrali mecz z 1928 KTH Krynicą. Jastrzębianie ulegli rywalom na swoim lodowisku 3:6.

Początek meczu rozpoczął się po myśli jastrzębian. Nie minęła minuta, a pierwszą bramkę strzelił Richard Bordowski. Chwilę później kryniczanie odpowiedzieli tym samym. Pierwsze minuty meczu zapowiadały bardzo wyrównane spotkanie. W 11. minucie do bramki Roberta Slipczenki krążek wrzucił Dawid Majoch. Pięć minut później na listę strzelców wpisał się Jirzi Zdenek, który wyrównał na 2:2.

Druga tercja była nie mniej dynamiczna jak poprzednia. Zawodnicy obu drużyn atakowali, jednak większą skuteczność zanotowali goście. W 34. minucie gola na 2:3 strzelił Marcin Kolusz, który chwilę później dołożył jeszcze kolejnego. Jastrzębianom nie udało się w tej odsłonie strzelić żadnej bramki.

Trzecie tercja nie rozpoczęła się pomyślnie dla zawodników Mojmira Triczika, Już w 42. minucie gola strzelił Leszek Laszkiewicz. W 50. minucie trzecią bramkę dla JKH zdobył Adrian Labryga. Jastrzębianie podbudowani golem zaczęli stwarzać więcej groźnych akcji. Było kilka akcji, które mogły zakończyć się golem. Niestety zawodziła skuteczność. Na zakończenie, ponownie do bramki Jastrzębia, krążek wrzucił Leszek Laszkiewicz.

JKH GKS Jastrzębie - 1928 KTH Krynica 3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
1:0 - Richard Bordowski - Richard Kral, Mateusz Danieluk (00:39)
1:1 - Konstantin Jemelin - Dawid Majoch, Rafał Dutka (04:41)
1:2 - Dawid Majoch - Marcin Kolusz, Konstantin Jemelin (10:22)
2:2 - Jirzi Zdenek - Kamil Górny, Petr Lipina (14:54)
2:3 - Marcin Kolusz - Rafał Dutka (33:50, 5/4)
2:4 - Marcin Kolusz - Nikolas Besch (36:48)
2:5 - Leszek Laszkiewicz - Tuomas Muhonen (41:27)
3:5 - Adrian Labryga - Maciej Urbanowicz, Richard Bordowski (49:59)
3:6 - Leszek Laszkiewicz - Grzegorz Pasiut, Jakob Milovanović (56:08)

JKH GKS Jastrzębie: Slipczenko - Bryk, Górny, Kapica, Kral, Danieluk - Kostek, Labryga, Bordowski, Prochazka, Urbanowicz - Rompkowski M., Minge, Zdenek, Lipina, Kulas - Nalewajka R., Marzec, Nalewajka Ł.

1928 KTH Krynica: Odrobny - Besch, Dutka, Kolusz, Majoch, Dubel - Milovanović, Wajda, Laszkiewicz, Pasiut, Muhonen - Skrzypkowski, Kruczek, Kisielewski, Jemelin - Pesta.