Czwartek, 25 lipca 2024

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

GKS Jastrzębie remisuje u siebie z Marklowicami

29.04.2012 00:00 | 6 komentarzy | dam

Piłkarze GKS-u zremisowali przed swoją publicznością z drużyną Polonii Marklowice 2:2. Początek meczu dla gospodarzy nie był zbyt budujący.

Już po 7 minutach gospodarze przegrywali 0:2. Pierwszą bramkę w 4. minucie zdobył Łukasz Dzierżęga, a trzy minuty później kolejną dołożył Adam Procek.

Dopiero w drugiej połowie jastrzębianie zmobilizowali się i ruszyli na bramkę przeciwnika. W 61. minucie pierwszego gola dla GKS-u zdobył z główki Marek Sobik. Kolejną bramkę w 72. minucie strzelił Kamil Jadach, po dośrodkowaniu Tomasza Lorenca.

Pod koniec meczu z murawą musiał pożegnać się strzelec pierwszego gola w tym meczu, Łukasz Dzierżęga. Dostał drugą żółtą kartkę i tym samym jego drużyna grała w dziesiątkę.

GKS 1962 Jastrzębie - Polonia Marklowice 2:2 (0:2)
0:1 Łukasz Dzierżęga '4
0:2 Adam Procek '7
1:2 Marek Sobik '61
2:2 Kamil Jadach '72