Czwartek, 25 lipca 2024

imieniny: Krzysztofa, Walentyny, Jakuba

Turniej mini hokeja na Jastorze dla najmłodszych

11.04.2012 00:00 | 2 komentarze | krz

10 kwietnia, na lodowisku w Jastrzębiu został rozegrany turniej mini hokeja na lodzie. Nasze miasto reprezentowały dwie drużyny młodych hokeistów.

We wtorek na jastrzębskim lodowisku został rozegrany Turniej Mini Hokeja Na Lodzie o Puchar Miasta Jastrzębie-Zdrój. W rozgrywkach wzięły udział młode drużyny z Tychów, Oświęcimia i po dwie z Bytomia i Jastrzębia. Zawody rozgrywane były dla rocznika 2004 i młodszych.

Pierwsza z jastrzębskich drużyn uplasowała się na 3. pozycji, pokonując w meczu o brąz Unię Oświęcim 12:0. UKH Złote Jastrzębie II zajęły 5. miejsce, wywalczone w wygranym meczu z drugą drużyną Bytomia (10:2).

Każda z uczestniczących drużyn otrzymała pamiątkowe puchary i medale. Wyróżniono również najlepszych zawodników turnieju. Młodymi jastrzębianami, którzy otrzymali takie wyróżnienia byli Dominik Kolat (UKH Złote Jastrzębie) i Kewin Kuzdżał (UKH Złote Jastrzębie II).

Nagrody ufundowane przez miasto wręczył prezydent, Marian Janecki.