Wtorek, 30 kwietnia 2024

imieniny: Katarzyny, Mariana, Lilii

GKS Jastrzębie przegrał mecz w Czańcu 0:2

04.09.2011 00:00 | 2 komentarze | raf

Bez punktów powrócą z Czańca piłkarze GKS Jastrzębie. Podopieczni Andrzeja Myśliwca przegrali z miejscowym LKS 0:2 i w IV lidze śląskiej grupy II zjmują teraz 11 miejsce na 16 zespołów.

Do przerwy nasz zespół zdołał utrzymać bezbramkowy remis, jednak w drugiej połowie gospodarze dwukrotnie pokonali Szymona Prostackiego.

Pierwszy z goli został strzelony z rzutu wolnego. Kolejnym rywalem GKS Jastrzębie będzie w najbliższą sobotę o 17:00 przy Harcerskiej ekipa KS Żory.

LKS Czaniec - GKS 1962 Jastrzębie 2:0 (0:0)
1:0 Tomasz Kozioł '50
2:0 Piotr Świerczyński '65

GKS Jastrzębie: Szymon Prostacki - Tomasz Kocerba, Kamil Michalczyk, Witold Wawrzyczek, Tomasz Lorenc - Paweł Polak (70. Łukasz Staniek), Kamil Gorzała, Adrian Kopacz, Bartłomiej Setlak (71. Damian Dziadek), Marek Sobik - Błażej Pawliczek. Trener - Andrzej Myśliwiec.