Poniedziałek, 1 lipca 2024

imieniny: Haliny, Mariana, Klarysy

[FOTO] Wanglorz i Bok uratowali punkt dla Rud

24.08.2014 23:16 | 0 komentarzy | kozz

W trzeciej kolejce klasy okręgowej LKS Buk Rudy podejmował na własnym terenie ŁTS Łabędy. Mecz zakończył się remisem 2:2.

W pierwszej odsłonie meczu nie padły żadne bramki. W drugiej połówce nieporozumienie pomiędzy obrońcami, a bramkarzem wykorzystał Krzysztof Wandas strzelając w 56. minucie spotkania gola dla gości. Rozgrywający swój setny mecz w barwach ŁTSu Łabędy, Łukasz Plech zdobył w 62. minucie bramkę na 0:2. Wydawało się, że Rudy nie wywalczą już nawet punktu, gdy Mariusz Wanglorz w 78. minucie zdobył bramkę kontaktową. Poderwała ona rudzką drużynę do jeszcze większej walki. Wynik spotkania ustalił w 87. minucie Tomasz Bok zdobywając gola z rzutu karnego, podyktowanego po faulu na Jacku Kęsiku. Następnym przeciwnikiem drużyny z Rud będą Czarni Pyskowice, mecz zaplanowany jest na najbliższą środę tj. 27.08. na godz. 17.30 w Pyskowicach.