Wtorek, 16 kwietnia 2024

imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni

RSS

19-latka z Jastrzębia ranna w wypadku w Połomi

23.02.2024 18:53 | 0 komentarzy | sqx

Nie ustąpił pierwszeństwa, co doprowadziło do wypadku. Poszkodowana została 19-letnia pasażerka fiata, którą przewieziono do szpitala.

19-latka z Jastrzębia ranna w wypadku w Połomi
W zderzeniu pojazdów ranna została pasażerka fiata, 19-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartek (22.02.) około 16:40 w Połomi na skrzyżowaniu ulic Wolności i Wiejskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący fiatem 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, jadąc ul. Wiejską nie zatrzymał się na znaku stop i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Wolności kierującemu volkswagenem 39-latek z powiatu wodzisławskiego.

W zderzeniu pojazdów ranna została pasażerka fiata, 19-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. - Postępowanie pod kątem spowodowania wypadku drogowego pozwoli wyjaśnić szczegóły tego zdarzenia - informuje asp. szt. Małgorzata Koniarska, oficer prasowa wodzisławskiej policji.