Niedziela, 30 czerwca 2024

imieniny: Emilii, Lucyny, Marcjala

Jastrzębskie obiekty poza podium w konkursie NPP

04.09.2012 00:00 | 5 komentarzy | dam

Internetowy plebiscyt na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego został zakończony. Żadne z trzech startujących jastrzębskich obiektów nie stanął na podium.

W konkursie brała udział hala widowiskowo-sportowa, która znalazła się dopiero na 16. miejscu z 399 punktami. Drugim obiektem było Publiczne Przedszkole nr 12 - ten odnowiony budynek uzyskał 236 głosów (26. miejsce). Tylko 161 głosów (32. miejsce) internautów uzyskał zielony placyk przy Małej Galerii.

Zwycięzcą został wodny plac zabaw w Tychach, który zdobył 3300 punktów. Całą listę obiektów można zobaczyć tutaj.

Oprócz nagrody internautów, jury przyzna wyróżnienia w czterech kategoriach: przestrzeń publiczna, zrewitalizowana przestrzeń publiczna, obiekt użyteczności oraz zrewitalizowany obiekt użyteczności. Może jury doceni obiekty z naszego miasta.