Piątek, 2 sierpnia 2024

imieniny: Alfonsa, Kariny, Gustawa

Zameczek Czernica znów wygrywa

03.05.2014 10:34 | 3 komentarze | pm

Po trzech kolejnych meczach bez zwycięstwa, walczący o awans do A klasy LKS Zameczek Czernica wysoko pokonał LKS Płomień Siedliska 7:1 (3:1). Fotorelacja: Łukasz Kozik.

Festiwal strzelecki w czwartkowym meczu rozpoczął wracający do składu po kontuzji Paweł Bugdol, który już w 8. minucie pokonał bramkarza gości. Kolejne dwa gole w 27. i 34. minucie dołożył Robert Skiba. Przyjezdni jednak też zdobyli swoją bramkę - w 41. minucie Remigiusza Danela pokonał Piotr Konieczny. Po zmianie stron miejscowi szybko rozwiali wątpliwości co do tego, kto zdobędzie 3 punkty. W 53. Minucie swoją bramkę zdobył Dawid Wałach, a dwie minuty później losy meczu
praktycznie rozstrzygnął Jacek Porwoł. Kropkę nad "i" w końcówce mecze postawili Michał Bąk (w 76. minucie) i Piotr Kozielski, który w 86. minucie silnym uderzeniem z dystansu ustalił wynik meczu na 7:1.

LKS Zameczek Czernica - LKS Płomień Siedliska 7:1 (3:1)
Bramki: Paweł Bugdol (8.), Robert Skiba (27., 34), Piotr Konieczny (41.), Dawid Wałach (53.), Jacek Porwoł (55.), Michał Bąk (76.), Piotr Kozielski (86.)

Czernica: Remigiusz Danel - Szymon Sitko, Robert Kuczmaszewski, Patryk Kraszczyński - Dawid Wałach, Rafał Michna, Paweł Bugdol (30. Krzysztof Janoszek), Jacek Porwoł, Piotr Zając (60.Mateusz Musioł) – Robert Skiba (80. Piotr Kozielski), Krzysztof Michna (46. Michał Bąk).

Siedliska: Dawid Kalemba - Artur Chroboczek, Paweł Puzio (55. Mateusz Szuszka), Marcin Poloczek, Sławomir Gurgul, Damian Bolik, Roman Mroncz (65. Kamil Krawiec), Grzegorz Benauer, Łukasz Złotoś, Artur Wcisło (46. Paweł Piwowarczyk), Piotr Konieczny.