Czwartek, 1 sierpnia 2024

imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

Berserkersi na medal

01.04.2014 23:40 | 1 komentarz | kozz

Wyjazd raciborskich Berserkersów na 21. edycję Shido Ligi okazał się bardzo owocny w medale. Turniej odbył się 29 marca w Łodzi.

Warte szczególnej uwagi są efektowne wygrane trzech zawodników: Piotra Kaszty, Tomasza Czerskiego oraz Wojciecha Lacha.
Tomasz Czerski zdobył dwa złote medale, jeden w kategorii MMA -91 kg, gdzie w finale zdominował swojego rywala. Drugie złoto zdobył w kategorii Grappling -91kg, gdzie po trzech wygranych pojedynkach w walce finałowej pokonał swojego partnera klubowego Piotra Kasztę.

Piotr Kaszta poza srebrem zdobył także złoto w kategorii Grappling -83 kg, gdzie dwukrotnie w imponujący sposób poddawał swoich rywali.

Warte uwagi jest także poddanie Wojciecha Lacha. Niestety po zaciętym finałowym boju musiał on uznać wyższość swojego rywala.

Poza wyżej wspomnianymi zawodnikami raciborski klub reprezentowali jeszcze Eryk Walecki oraz Mariusz Gabriel.