imieniny: Justyna, Nadii, Piotra

Energetyk ROW pokonał Polonię Łaziska. Zobacz fotorelację

08.02.2014 14:16 | 2 komentarze | pm

Drugi wygrany sparing rybniczan.

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrali kolejny mecz sparingowy. W Kamieniu zmierzyli się z Polonią Łaziska. W pierwszej połowie, w ostatniej minucie, bramkę na 1:0 zdobyła Daniel Feruga. W drugiej połowie wynik podwyższył Mariusz Muszalik, który precyzyjnie uderzył z rzutu wolnego. Ostatecznie podopieczni Marka Wleciałowskiego wygrali 2:0 i był to drugi wygrany mecz kontrolny rybniczan.
W II połowie na boisku pojawili się testowani zawodnicy. M.in. stoper z Mołdawii i defensywny pomocnik z Łotwy.

Energetyk ROW Rybnik – Polonia Łaziska 2:0 (1:0)
Bramki: Feruga (44.), Muszalik (70.)
ROW: I połowa: Buček, Szary, Grolik, Jary, Krotofil, Muszalik, Płonka, Sobczak, Kostecki, Feruga, Vrto.
II połowa: Buček, Szary (80. Kutarba), Grolik, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Muszalik, Płonka, Bałuszyński, Mandrysz, Feruga (60. Cisse), Vrto (75. Popiela)