imieniny: Artura, Brunona, Fryderyki

Turza Śląska zmierzyła się z Borucinem przy ZST [FOTO]

02.02.2014 16:09 | 23 komentarze | kozz

W sobotę na sztucznej nawierzchni przy Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim zmierzyły się drużyny Unii Turza Śląska i Naprzodu Borucin.

Czwarta drużyna klasy okręgowej (grupa Katowice III) - Unia Turza Śląska zdecydowanie przeważała w pierwszej połowie czego efektem były dwie bramki zdobyte przez Daniela Burzyńskiego i Mirosława Pawlusińskiego. Ten pierwszy już niebawem oficjalnie będzie piłkarzem drużyny prowadzonej przez trenera Jana Adamczyka. Z kolei Pawlusiński udowodnił, że nie wybranie jego gola bramką roku 2013 w regionie nie była przypadkiem. Popularny "Plastik" po raz kolejny zdobył ładnego gola. Po przerwie Turza podwyższyła na 3:0. Tym razem do siatki trafił Bartłomiej Sikorski. Naprzód Borucin nawiązał walkę po golu Piotra Cerkowniaka, który przelobował testowanego bramkarza Turzy z połowy boiska. Pod koniec meczu padł jeszcze jeden gol. Na 3:2 strzelił Łukasz Haras. Unia pokonała wicelidera raciborskiej A klasy Naprzód Borucin 3:2. Wkrótce materiał wideo z pomeczowymi wypowiedziami!

LKS Unia Turza Śląska - KS Naprzód Borucin 3:2 (2:0)