środa, 31 lipca 2024

imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira

Siatkarze Galińskiego tylko w pierwszym secie zagrozili liderowi

11.12.2013 18:01 | 0 komentarzy | kozz

W środę w Arenie Rafako w Raciborzu rozegrano mecz drugiej ligi w siatkówce mężczyzn. AZS Rafako Racibórz przegrał z liderem tabeli Wartą Aluron Zawiercie 3:0.

Raciborscy siatkarze tylko w pierwszym secie zagrozili rywalom z Zawiercia. Prowadzili nawet 19:15. Ostatecznie ulegli 25:23. Drugi i trzeci set toczył się pod dyktando przyjezdnych. W drugim Warta wygrała 25:18, a w trzecim 25:15.

Warto dodać, że swój debiut jako sędzia liniowy w rozgrywkach drugiej ligi ma za sobą Klaudia Nagler-Skroban, siatkarka trzecioligowego GS UKS Krzanowice.

Kolejny mecz siatkarze AZS Rafako rozegrają w sobotę w Opolu z Politechniką. Jeszcze przed świętami 21 grudnia we własnej hali AZS Rafako podejmować będzie w derbowym pojedynku Volley Rybnik.