Piątek, 5 lipca 2024

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Juniorzy RKK przegrali z Gliwicami

31.10.2013 13:33 | 0 komentarzy | kozz

W środę w raciborskiej Arenie Rafako odbył się mecz IV kolejki koszykarzy do lat 18 w którym zmierzyli się gospodarze - RKK UKS Jedynka Racibórz i GTK Fluor Gliwice.

Podopieczni trenera Marcina Parzonki mecz rozpoczęli świetnie, prowadząc po pierwszej kwarcie 26:17. W drugiej kwarcie przewaga stopniała, ale na przerwę raciborscy koszykarze schodzili prowadząc. Trzecia i czwarta kwarta zdecydowanie należała do gości z Gliwic, którzy wygrali w całym meczu.

RKK UKS Jedynka Racibórz - GTK Fluor Gliwice 57:75 (26:17, 12:18, 10:17, 9:23)

Skład RKK UKS Jedynka Racibórz: Filip Adamiec, Tomasz Niedźwiedź, Aleksander Pielczyk, Kamil Banik (kpt.), Michał Tokarczyk, Kamil Monkiewicz; Grzegorz Lenczyk, Maciej Michoń, Przemysław Foryś, Marcin Chrobok, Ronald Migus, Kamil Janko. Trener: Marcin Parzonka.

Najlepiej punktujący RKK UKS:
Filip Adamiec 22 pkt., Kamil Monkiewicz 17 pkt., Michał Tokarczyk 9 pkt., Aleksander Pielczyk 5 pkt., Maciej Michoń 2 pkt., Ronald Migus 2 pkt.

Najlepiej punktujący GTK Fluor: Wojciech Łojewski 26 pkt., Jakub Skiba 11 pkt., Mateusz Cisek 9 pkt., Adrian Chrószcz 8., Miłosz Mróz 7., Hubert Krysiński 6., Wiktor Kanierski 4., Rafał Król 2., Wiktor Herman 2.. Trener: Janusz Kołcz.

Sędzia główny:
Marcin Gandor, sędzia pomocniczy: Tomasz Majda, sekretarz: Anna Zwierzyna, mierzący czas gry: Marzena Ulczok, 24 sek. Agnieszka Pytel.