Poniedziałek, 8 lipca 2024

imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza

Piątka na urodziny trenera Tkocza

17.09.2013 20:47 | 7 komentarzy | kozz

Piłkarze Zawady wygrali z faworyzowaną Ruptawą aż 5:1. Kibice podkreślają, że był to niesamowity prezent dla trenera Roberta Tkocza, który w piątek ukończył 26 lat.

Trener Robert Tkocz (pierwszy z lewej) fot. Ania Ostrzołek

Już w pierwszej minucie spotkania prowadzenie objęli gospodarze po golu Piotra Jęczmionki. Jako drugi na listę strzelców wpisał się Łukasz Skrobacz w 24. minucie. Tuż przed przerwą podwyższył na 3:0 Tobiasz Wodecki.

Dawid Łyżwa był jedynym zawodnikiem, który zdołał pokonać bramkarza Zawady i w 56. minucie zostawił piłkę w siatce Denisa Firli. Piłkarze Ruptawy po tym golu ożywili się lecz podopiecznym Roberta Tkocza było mało. W 75. minucie bramkarz gości został kolejny raz pokonany, tym razem przez Grzegorza Burdackiego. Po tym golu Burdacki udał się w stronę ławki rezerwowej Naprzodu, aby uścisnąć dłoń trenera Tkocza. Kilka minut później za sprawą tego samego zawodnika zwycięstwo Zawady zostało przypieczętowane piątą bramką.

LKS Naprzód 46 Zawada – LKS Granica Ruptawa 5:1 (3:0)

Piotr Jęczmionka 1., Łukasz Skrobacz 24., Tobiasz Wodecki 44., Grzegorz Burdacki 75., 80. – Dawid Łyżwa 56.

Żółte kartki: Piotr Jęczmionka, Szymon Gardawski (Naprzód Zawada). Kamil Kowal, Adam Bobrowicz (Granica Ruptawa).

Czerwone kartki: Arkadiusz Syrek (Ruptawa), Paweł Hałasek (Zawada).

Sędziowali: Henryk Bąk, Bartosz Słysz, Łukasz Groń.

LKS Naprzód 46 Zawada: Denis Firla – Szymon Gardawski, Tomasz Kukla, Paweł Kubecki, Tomasz Kurzawa, Marcin Pochcioł, Łukasz Skrobacz, Piotr Jęczmionka (77. Rafał Czogalik), Paweł Hałasek, Wojciech Wieczorek (57. Grzegorz Burdacki), Tobiasz Wodecki. Trener: Robert Tkocz, masażysta: Dariusz Gawryszuk.

LKS Granica Ruptawa: Łukasz Promny – Paweł Ostrzołek, Maciej Kasprzak (63. Marcin Prochoński), Dawid Łyżwa, Arkadiusz Syrek, Mateusz Łyżwa (46. Kamil Kowal), Dominik Trzetrzelewski, Michał Ćmich, Daniel Dobrowolski, Mateusz Piekarski (66. Adrian Bobrowicz), Tomasz Zaręba. Trener: Grzegorz Lada, trener II: Kazimierz Herman, obsługa medyczna: Andrzej Barański, kierownik drużyny: Grzegorz Lasota.