Starcie "Naprzodów" dla Czyżowic

25.08.2013 01:31 | 5 komentarzy | kozz

Naprzód Czyżowice w IV kolejce klasy okręgowej odniósł drugie zwycięstwo na własnym boisku. Pierwszego gola dla gospodarzy zdobył Rafał Mandera już w 12. minucie spotkania.  Mocnym strzałem pokonał bramkarza przyjezdnych i tym samym dał prowadzenie Czyżowicom. Na 2:0 w 81. minucie podwyższył Sebastian Buko. Zawada po drugim przegranym meczu oraz dwóch remisach znajduje się na 14. miejscu w tabeli. Natomiast Czyżowice osadziły się w połowie stawki na miejscu 8. z 6 punktami.

LKS Naprzód Czyżowice - LKS Naprzód 46 Zawada 2:0 (1:0)