Gamów wyrwał zwycięstwo w ostatnich minutach

21.04.2013 22:51 | 3 komentarze | MAD

Do emocjonującego spotkania doszło w niedzielę w Kobyli, gdzie lokalny Płomień podejmował drugi w tabeli raciborskiej B klasy, LKS Gamów. Sytuacja na boisku zmieniała się jak w kalejdoskopie. W pierwszych minutach na prowadzenie niespodziewanie wyszli gospodarze, jednak do szatni schodzili przegrywając 1:2. Mimo tego, że w drugiej odsłonie konfrontacji udało im się wyrównać, w ostatnich minutach stracili bramkę i z boiska schodzili na tarczy.

LKS Płomień Kobyla - LKS Gamów 2:3

Bramki: Grzegorz Gawron 5., 61. - Mateusz Strzeduła 14., Martin Pendziałek 44., Michał Gieroń 87.

LKS Płomień Kobyla - Artur Staniek, Michał Piątek, Grzegorz Gawron, Kamil Kubala, Andrzej Zapotoczny, Patryk Bulenda, Patryk Pytlik, Paweł Wystyrk, Mateusz Baszczok (80. Karol Knura), Arkadiusz Zaczyk (46. Wojciech Franica), Grzegorz Schneithauer

LKS Gamów - Grzegorz Wytrzymały, Mateusz Strzeduła, Michał Nowak, Dominik Nowak, Michał Gieroń (Patryk Chudoba), Dawid Rzodeczko, Tomasz Kierek (56. Daniel Kocur), Rafał Pełechaty (65. Michał Focik), Martin Pendziałek, Rafał Bińczyk, Marcin Nekrirch

Sędziowali: Grzegorz Piwowarczyk, Grzegorz Wojda, Dariusz Kowacz

Pełną relację oraz statystyki czytaj w najbliższym wydaniu Nowin Raciborskich.