Studzienna nie miała litości dla spadkowicza z okręgówki

24.03.2013 20:04 | 7 komentarzy | kozz

Przed rundą rewanżową w środowisku piłkarskim krążyło wiele spekulacji, że w Studziennej źle się dzieje. Mecz z Pietrowicami najlepiej świadczy o tym, że w ekipie z dzielnicy Raciborza jest dobrze.

Podopieczni Piotra Urbańczyka odnieśli przekonywujące zwycięstwo w Pietrowicach Wielkich z tamtejszym Startem, ubiegłorocznym spadkowiczem. Studzienna wygrała 4:1 i wróciła do pierwszej trójki raciborskiej A klasy. Najpierw bramkę zdobył Jarosław Wieczorek, następnie podwyższył Arnold Matuszek, a tuż przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę na 3:0 trafił ponownie Wieczorek. Pierwszego gola gospodarze zdobyli dopiero w 60. minucie. Wówczas piłkę do bramki skierował Łukasz Haras. Wynik w doliczonym czasie gry ustalił Mateusz Janik.

LKS Start Pietrowice Wielkie – LKS Studzienna 1:4 (0:3)

Łukasz Haras 60. – Jarosław Wieczorek 18. i 43., Arnold Matuszek 30., Mateusz Janik 90+3.

Żółte kartki: Leszek Nieckarz, Łukasz Haras (Pietrowice Wielkie).

LKS Start Pietrowice Wielkie: Dawid Chluba, Dawid Marcinek, Sebastian Marcinek (82. Adrian Głombik), Tomasz Gromala, Patryk Muszalik (46. Rafał Haras), Paweł Kampka, Leszek Nieckarz – kpt, Łukasz Haras, Arkadiusz Jasny, Dawid Węgrzyn, Sebastian Mazur.

Trener: Jarosław Rachwalski.
Pozostali rezerwowi: Bartosz Fabijanowicz, Krzysztof Krzemień, Oskar Bolik.

LKS Studzienna: Krzysztof Dudek (78. Paweł Jaskuła), Andrzej Miensopust, Łukasz Widenka, Norbert Lipicki, Grzegorz Wicha, Adrian Szymiczek – kpt (82. Sławomir Kosiński), Marcin Janowicz, Jacek Świerczyński (60. Dawid Marcinek), Jarosław Wieczorek, Arnold Matuszek, Ryszard Remień (72. Mateusz Janik).

Trener: Piotr Urbańczyk.
Pozostali rezerwowi: Krzysztof Masny, Armin Bohm, Bartosz Biernacki.