Siatkarze RAFAKO zagrają w play-offach

16.03.2013 20:05 | 12 komentarzy | E.T.

Pomimo porażki akademików w meczu z Tychami raciborska drużyna awansowała do walki o I ligę.

Raciborski zespół by zapewnić sobie miejsce w czwórce musiał ugrać dwa sety w Tychach, ten wyczyn jednak się AZSowie nie udał. Mecz z TKSem Tychy trwał nieco ponad godzinę i siatkarze Witolda Galińskiego zdobyli łącznie 43 punkty. W składzie zabrakło Krystiana Lipca, który z wysoką gorączką został w domu. Trener KS AZS Rafako Racibórz zadecydował, że zespół zagra z dwoma zawodnikami libero.

Dobre wieści dla Rafako nadeszły z Głuchołaz, gdzie TS Volley Rybnik urwał gospodarzom dwa sety, a także z Opola. Politechnika pokonała na swojej małej hali gości z Wałbrzycha 3:1, tym samym rywale zagrali dla Raciborza i to siatkarze RAFAKO zagrają w play-offach. Rywalem AZS będą siatkarze z Tychów, a Milicz zmierzy się z Juvenią Głuchołazy.