JP Telebim RLPS rozegrała kolejne mecze

04.03.2013 09:17 | 5 komentarzy | E.T.

W niedziele amatorzy rozegrali kolejną rundę spotkań, swoje mecze wygrali faworyci, ale emocji nie brakowało.

Czternasta kolejka rozpoczęła się od meczów VT Racibórz ze Złotnikiem i Lunatyków z Enterem.
Siatkarze z VT przegrywali już 2:0, trzecia partia padła łupem ekipy VT Racibórz, niestety, był to jedyny set zapisany na konto VT. Hitem kolejki był mecz Lunatyków z drużyną Enter El-bis Instal. Pierwszą partię wygrali siatkarze Entera 25:23, drugą partię bardzo wysoko wygrał także Enter (25:16). Lunatycy mieli szansę na pozostanie w grze, jednak to Enter zachował w końcówce więcej zimnej krwi i ostatecznie wygrali 27:25 i całe spotkanie 3:0.

Drużyna Odry Racibórz grała z siatkarzami CXT. Ostatnia drużyna tabeli, która dotychczas wygrała jednego seta, mogła zapisać kolejne na swoje konto, jednak błędy własne sprawiły, że pierwszą partię na przewagi wygrali zawodnicy CXT 27:25. Dwa kolejne sety siatkarze Ofistaru grali w piątkę. Odra nie wykorzystała przewagi liczebnej i dwa kolejne sety przegrała 25:23.
O 11:00 swój mecz rozegrała także ekipa z MUKS Jedynki Baborów, rywalem MUKSu byli siatkarze JP Telebim 13. Goście z Baborowa nie dali pograć swoim rywalom i szybko rozprawili się z drużyną JP Telebim 13 w trzech setach do 18, 12 i 16.

W ostatnim meczu sm-foto.pl AiR Team podejmował Nowiny.pl. Zawodnicy z Pszowa bez większych problemów wygrali pierwszą partię 25:15, ekipa Nowin nie spuściła głów i drugą partię zapisali na swoje konto pokonując AiR Team 25:19, trzeci set to popisowa gra pszowian, Nowiny nie miały sposobu, by zatrzymać rozpędzonych gości i zdobyli zaledwie 14 oczek. Kibice Nowin mieli nadzieję, że mecz rozstrzygnie się w tie-breaku, jednak AiR Team wygrał także czwartego seta, choć już przy większym oporze Nowin (25:23)

Przed nami jeszcze pięć kolejek przed wielkim finałem. Kto będzie walczył o złoto w tym sezonie?
Poczekamy, zobaczymy, a tymczasem zapraszamy do sal G3 i SP 18 na mecze JP Telebim RLPS.
Kolejna runda zaplanowana jest na 24.03.

VT Racibórz – Złotnik Chrzanowski 1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25
Enter El-Bis Instal -  Lunatycy 3:0 (25:23, 25:16, 27:25)
Odra Racibórz – CXT Rozruch Ofistar 0:3 (25:27, 23:25, 23:25)
JP Telebim 13 – MUKS Jedynka Baborów 0:3 (18:25, 12:25, 16:25)
sm-foto.pl AiR Team – Nowiny.pl 1:3 (15:25, 25:19, 14:25, 23:25)