VT Nędza pokonała Żory

29.01.2013 20:56 | 1 komentarz | kozz

W czternastym swoim meczu "Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Leon Internet" siatkarze VT Nędza odnieśli przekonywujące zwycięstwo z Artus Atlas Tours Żory.

Najbardziej zacięta rywalizacja była w pierwszym secie. Pojedynek trwał aż do stanu 35:33 dla VT Nędza. Pierwsza odsłona meczu mogła zakończyć się jednak nie po myśli zawodników reprezentujących klub z Nędzy, bo przegrywali 22:24 i drużyna z Żor miała piłkę setową. Drugi set należał do gospodarzy - pewnie wygrali go 25:17. Trzeci set również rozpoczął się od dużej przewagi ekipy sterowanej przez Janusza Lazara. VT Nędza prowadziła 11:4 i wszystko było na dobrej drodze, aby i w tym secie wygrać wysoko. Rywale nadrobili straty do 16:16 i wszystko rozstrzygnęło się w końcówce seta... szczęśliwie dla gospodarzy, którzy zakończyli partię przy wyniku 25:23 i w całym meczu 3:0. Siatkarze z Nędzy plasują się w środkowej części tabeli pierwszej ligi "RALPS Leon Internet".

Więcej o VT Nędza, a także dwóch innych drużynach z Raciborszczyny (KS Kuźnia Raciborska, LKS Impacto Chałupki) występujących w rybnickiej lidze czytaj we wtorek w "Nowinach Raciborskich" (5 lutego).

VT Nędza - Artus Atlas Tours Żory 3:0 (35:33, 25:17, 25:23)