Górnik przegrywa siatkarskie derby

27.01.2013 19:23 | 3 komentarze | KP

W meczu trzeciej ligi siatkówki drużyna Górnika Radlin przegrała przed własną publicznością z rezerwami Jastrzębskiego Węgla 0:3.

Materiał wideo:

Górnik Radlin - Jastrzębski Węgiel 2   0:3 (16:25, 19:25, 26:28)

Skład Górnika Radlin:
Adam Barteczko (kapitan), Jakub Stabla, Patryk Grzywacz, Kamil Kaczmarek, Adrian Koczwara, Kamil Gilner, Damian Harazim, Krzysztof Radomski, Kamil Margulski, Mateusz Mielnik. Trener: Marek Przybysz.

Po meczu powiedział: Marek Przybysz, trener Górnika Radlin: "Przegraliśmy ten mecz zdecydowanie. Zaczęliśmy grać dopiero w połowie drugiego seta. W trzeciej partii nasza gra wyglądała już nieźle. Nasz problem polegał na tym, że nie mieliśmy dziś nominalnego rozgrywającego, ponieważ jeden był chory, a drugi miał studniówkę. Z konieczności na tej pozycji musiał więc zagrać Adam Barteczko. Rywale pokazali, że mają spore umiejętności. Dodatkowo dysponują świetnymi parametrami fizycznymi. To jeden z najsilniejszych zespołów w naszej grupie. Po dzisiejszym meczu chciałbym wyróżnić niespełna siedemnastoletniego Kamila Margulskiego. To jeszcze kadet, a dziś był w naszej ekipie najlepszy".