Krzanowicki thriller zakończony tie-breakiem - WIDEO/FOTO

13.01.2013 18:58 | 9 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 13.01.2013 21:40

Siatkarki GS UKS Krzanowice pokonały rezerwy BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2. Jest to dziewiąte zwycięstwo z rzędu krzanowickich siatkarek w rozgrywkach III ligi.

Materiał wideo:

Siatkarki z Krzanowic okazały się lepsze od zawodniczek z Bielska-Białej w pierwszym, trzecim i piątym secie. Szczególnie w tie-breaku miał miejsce prawdziwy dreszczowiec. Siatkarki rezerw Aluprofu Bielsko-Biała prowadziły już 4:1. Gospodyniom udało się wyrównać na 7:7 i wyjść na prowadzenie przed zmianą stron. Po prowadzeniu 8:7 krzanowiczanek kolejne punkty wywalczyły bielszczanki i prowadziły 10:8. Podopieczne Tomasza Kuziaka wykrzesały z siebie jeszcze trochę energii i doprowadziły do bardzo korzystnego rezultatu prowadząc 14:12. Ale to nie był koniec, Aluprof ponownie wyrównał na 14:14. Końcowe minuty meczu należały do siatkarek z Krzanowic, które wygrały 16:14.

Dzięki wygranej Krzanowice awansowały do czołowej trójki III ligi siatkówki kobiet.

GS UKS Krzanowice  - BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:2 (25:17, 20:25, 25:23, 19:25, 16:14)

Skład: Magdalena Sławik, Klaudia Nagler, Joanna Świerczek, Agnieszka Breitschedel, Karolina Daniszewska, Julia Sycz oraz Justyna Swierczek, Malwina Skoczylas, Simona Duda.