Siatkarze Rafako nie dali rady liderowi - VIDEO

05.12.2012 20:04 | 26 komentarzy | E.T., kozz

Siatkarze Rafako ulegli dzisiaj we własnej hali rywalom z Tychów. Goście dzięki szybkiej i łatwej wygranej umocnili się na pozycji lidera naszej grupy.

Materiał wideo:

Podopieczni Witolda Galińskiego zmierzyli się dzisiaj z jedyną niepokonaną drużyną w naszej grupie. Goście z Tychów nie mieli większych problemów by pokonać AZS Rafako. Tylko druga partia mogła paść łupem raciborzan.

Pierwszy set rozpoczął się dobrze dla naszej ekipy (5:2) niestety, chwilę później goście postawili dwa bloki na Władarzu, błędy po naszej stronie siatki dały gościom prowadzenie 17:14. Po drugim czasie dla szkoleniowca AZSu, trener Galinski wpuścił na boisko Patryka Otlika, który zdobył ostatni, 16 punkt w tym secie.

Kolejną odsłonę meczu goście zaczęli od prowadzenia 5:2, raciborski AZS dogonił rywala, a nawet miał dwa punkty przewagi w końcowej częsci seta (21:19) Atak Millera, błąd w ataku Cieślara i as serwiosy Millera pogrązyło trochę naszych zawodników. W kolejnej akcji na blok nadział się Mateusz Władarz. Na szczęście Patryk Otlik poradził sobie z potrójnym blokiem gości. Do wyrównania doprowadził blok Władarza z Sękiem (24:24) Kolejny atak z szóstej strefy skończył Miller, a seta zakończył atak Owczarskiego.

W ostatnim secie goście rozbili doszczętnie naszych zawodników. Bloki, ataki, zagrywka, kontraataki - wszystkie elementy siatkarskiego rzemiosła były po stronie siatkarzy TKSu. Raciborski AZS oddał gościom aż 14 punktów po własnych błędach, a zdobył zalewie 10 oczek.

W sobotę czeka nas kolejny ciężki mecz z vice liderem. Sobotnim meczem z Miliczem rozpoczniemy rundę rewanżową.
Pierwszy mecz z Miliczem zakończyliśmy zwycięstwem 3:2 na wyjeździe.