Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Przełamanie Brzezia. Anatol Mokropuło trafił w "okienko" - FOTO

24.09.2012 09:18 | 4 komentarze | kozz

Przeszło miesiąc kibice LKS Brzezie czekali na zwycięstwo odniesione na swoim terenie.

Bramkarz był bez szans przy trafieniu na 2:0.

Sztuka ta udała się w niedzielne popołudnie. Piłkarze z Brzezia pokonali LKS Wicher Płonia Racibórz 2:1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Kwadrans przed końcem miejscowi strzelili gola z rzutu karnego, a jego autorem był Adam Nowakowski, dwie minuty później pięknym trafieniem popisał się Anatol Mokropuło, który skierował piłkę w samo okienko bramki strzeżonej przez Martina Apolonego. Płonia odpowiedziała tylko honorowym trafieniem na pięć minut przed końcem meczu autorstwa Grzegorza Borysa.

LKS Brzezie - LKS Wicher Płonia Racibórz 2:1 (0:0)
Adam Nowakowski 73.-k., Anatol Mokropuło 75. - Grzegorz Borys 85.

Żółte kartka: Adam Nowakowski (LKS Brzezie), Tomasz Grela, Marek Franica (obaj LKS Wicher Płonia).

LKS Brzezie: Sekuła - Kulikowski, Kołaczek, Gromala, Szefler, Nowakowski, Burakowski, Szafraniec (55. Niestrój), Stawinoga (46. Mokropuło), Leks (85. Solich), Gadżała (76. Ran).