Sobota, 27 lipca 2024

imieniny: Natalii, Aureliusza, Jerzego

Michał Konieczko pogromcą Lysek [foto + statystyki]

15.09.2012 14:30 | 9 komentarzy | MAD

W IV kolejce juniorów starszych (grupa A) podokręgu Racibórz KS Rafako Racibórz podejmował LKS Lyski. Gospodarze pokonali przyjezdnych dzięki dwóm bramkom Michała Konieczko.

KS RAFAKO RACIBÓRZ      2 - 0      LKS LYSKI

Michał Konieczko 16., 53.

Sędziował: Dawid Krybus

KS Rafako Racibórz: Jan Maurer, Sebastian Budzyński (41. Jakub Klimaszka), Tomasz Figurniak, Bartłomiej Miszewski, Grzegorz Czerner, Wojciech Woniakowski, Mateusz Postolak, Rafał Płaszczynski, Radosław Spytkowski (80. Denis Abramczyk), Daniel Wramba (41. Damian Botorek), Michał Konieczko

Trener: Łukasz Pikuła

LKS Lyski: Adam Świdergoł, Maciej Jakubiak, Łukasz Molendowski, Rafał Kuczera, Łukasz Kuczera, Jarosław Pakura, Dawid Czeszkiewicz, Dawid Boczek, Denis Siedlarz, Daniel Kwiatkowski, Tomasz Newe

Opiekun: Daniel Mrozek

Okazje były:

4. minuta Michał Konieczko strzela prosto w golkipera gości
6. minuta Świetna okazja dla Lysek, Dawid Czeszkiewicz strzela z bliskiej odległości w prawy słupek
14. minuta Rzut wolny dla Rafako, strzał niecelny
15. minuta Dawid Boczek uderza z 20 metrów, Jan Maure z problemem broni ten strzał
16. minuta Prostopadłe podanie do Michała Konieczko, który z kilku metrów pokonuje Adama Świdergoła. Jest 1:0 dla Rafako.
25. minuta Okazja dla Lysek, po  strzale Dawida Boczka piłka trafia w poprzeczkę
30. minuta Daniel kwiatkowski strzela obok bramki
36. minuta Atakują goście, Czeszkiewicz jednak uderza obok bramki
52. minuta Szansa na wyrównanie dla Lysek, piłkarz nie wykorzystują jednak zamieszania w polu karnym Rafako
53. minuta Dośrodkowanie do Michała Konieczko, który pewnie pakuje piłkę do siatki gości. 2:0 dla podopiecznych Łukasza Pikuły.
63. minuta Jarosław Pakura strzela ponad bramką
68. minuta Kwiatkowski strzela prosto w ręce Jana Maurera
78. minuta Damian Botorek podaje do Michała Konieczko, który strzela bramkę, jednak sędzia gwiźdze spalony
80. minuta Boczek wbiega z piłką w pole karne gospodarzy, zła interwencja Mauera, ale piłka na szczęście dla Rafako opuszcza boisko
80+3 minuta Mateusz Postolak strzela ponad bramką LKS Lyski