Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Buk Rudy zremisował z Przyszłością Rogów - FOTO

02.09.2012 13:37 | 2 komentarze | kozz

Końcowy rezultat meczu był znany już po pierwszej połowie. Obie drużyny strzeliły łącznie cztery gole.

Na prowadzenie jako pierwsi wyszli goście z Rogowa za sprawą Joachima Waszka. Kolejne dwie bramki były udziałem gospodarzy. Najpierw trafił Adam Tworuszka, a pięć minut później strzelił Paweł Wojtala. Rogów zdołał wyrównać na 2:2 i znów gola zdobył Waszek. W drugiej połowie gole nie padły.

Spotkanie zostało rozegrane z okazji II kolejki juniorów starszych (grupa A) podokręgu Racibórz.

LKS Buk Rudy - KS Przyszłość Rogów 2:2 (2:2)
Adam Tworuszka 24., Paweł Wojtala 29. - Joachim Waszek 11., 38.

Składy:

KS Przyszłość Rogów: Piprek - Kucza, Suchanek, R.Hałacz, Wojtala, Pietrasz, J.Hałacz, Kołek, Kuczera, Adamczyk, Waszek. Ławka rezerwowych: Katryniok, Rymer. Trener: Wojciech Pucka.

LKS Buk Rudy: Krzyżanowski - A.Szendzielorz, Hamiga, Nowak, Dudek, Duda, Tworuszka, Salamendra, Ł.Szendzielorz, Barkowski, Przybyła. Ławka rezerwowych: Waloszczyk, Drzyzga, Ciupek. Trener: Michał Wilczek.