Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Wygrali dzięki lepszej połowie

15.08.2012 23:43 | 23 komentarze | ma.w

Drugie z rzędu zwycięstwo Krzanowic. Ocice nie wykorzystały karnego. - Byli groźni - podkreślał trener Grzegorz Wojtas.

4:1 zwyciężyli miejscowi. Drugiego gola zdobyli z rzutu wolnego. - Mecz mógł się ułożyć inaczej. W pierwszej połowie graliśmy gorzej. Gdyby gra się nie poprawiła, zwycięstwa by nie było - ocenił po ostatnim gwizdku trener Grzegorz Wojtas. Wrócił do klubu po 2,5 letniej przerwie. Zastał inny zespół. - Zostawiłem ekipę z czołówki klasy A. Ustawiam drużynę na zwycięstwo, chcemy grać jak najwyżej - oznajmia.

Gole dla gospodarzy: Maciej Kozicki 2, Łukasz Podolski, Rafał Jenderka Bramka dla gości: Patryk Jasny