Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Rezerwy Energetyka górą

15.08.2012 20:40 | 3 komentarze | pm

Grająca w klasie okręgowej druga drużyna Energetyka ROW wygrała z drugą drużyną GKS Tychy.

Mecz zaczął się bardzo dobrze dla rezerw Energetyka, który swoje mecze rozgrywa na boisku w Wielopolu. Po dziesięciu minutach podopieczni Rafała Mitury prowadzili 2:0 i grali z przewagą jednego zawodnika w polu. Pierwszą bramkę strzałem z 25 metrów zdobył Damian Gorzawski. Minutę później super asystę Łukasza Bałuszyńskiego wykorzystał Damian Olczak. W 30. minucie wyrównały się siły na boisku ponieważ za uderzenie przeciwnika łokciem boisko musiał opuścić Porwoł. Na przerwę obie ekipy schodziły przy prowadzeniu rybniczan 2:0. Po zmianie stron goście zdobyli bramkę kontaktową z rzutu karnego. Chwilę później jedenastkę mieli również rybniczanie. Wykorzystał ją Bałuszyński i Energetyk II Wielopole zwyciężył 3:1.

Energetyk ROW II Wielopole – GKS Tychy II 3:1 (2:0)
Bramki dla ROW: Damian Gorzawski (9.), Damian Olczak (10.), Łukasz Bałuszyński (57.)

Energetyk: Szkatuła, Porwoł, Neuman, Zając, Zawadzki, Gorzawski, Staniczek, Gródek, Bałuszyński, Musiolik, Olczak. Rezerwa: Tomiuk, Słaby, Popiela, Berger, Michalski. Trenerzy: Rafał Mitura, Józef Szymura.