Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Grali o puchar dyrektora G3

16.06.2012 14:21 | 1 komentarz | MAD

Wczoraj na boiskach do siatkówki plażowej przy Gimnazjum nr 3 odbyła się XI edycja turnieju o puchar dyrektora tej placówki. W zawodach wzięło udział 14. par. W turnieju rywalizowali zawodnicy z Gimnazjum dwujęzycznego, G3, G5 oraz G6.

Zawody rozegrano systemem "brazylijskim". Pierwsze miejsce zajęli: Przemysław Grabczyński oraz Mateusz Rusek. Srebrne medale wywalczyła para Kacper Marchwiak/ Karol Korus. Trzecią lokatę zajęli Sebastian Świątek i Kamil Krzanicki, którzy w decydującym meczu pokonali duet: Patryk Szwaczyna i Piotr Rzeszowski. Puchary, medale oraz dyplomy wręczył najlepszym parom dyrektor Norbert Mika. - Poziom meczów finałowych stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele widowiskowych zagrań oraz akcji - powiedział trener Witold Galiński, który razem z Donatą Bułatek - Wypiór zajął się organizacją imprezy. Sędzią zawodów był Marcin Polowczyk.