Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Wielkie strzelanie LKS Studzienna

07.06.2012 20:46 | 7 komentarzy | MAD

W 28. kolejce raciborskiej B klasy lider, LKS Studzienna pokonał u siebie GKS Gaszowice II 6:1. Tym samym zespół prowadzony przez Piotra Urbańczyka umocnił się na pierwszym miejscu tabeli ligowej.

Inicjatywa w spotkaniu należała do LKS Studziennej. Podopieczni Piotra Urbańczyka prowadzili ofensywną, szybką i bardzo dobrą technicznie grę. Wynik konfrontacji otworzył Adrian Szymiczek, który pewnie wykonał rzut karny. Jeszcze w pierwszym kwadransie Studzienna zdobyła dwa gole. Najpierw Szymiczek zdobył gola z akcji, a w 14. minucie Ryszard Remień popisał się skutecznym strzałem z rzutu wolnego. W pierwszej części spotkania goście oddali tylko jedno celne uderzenie. W drugiej połowie sytuacja wyglądała podobnie. Piłkarze Dębu Gaszowice mieli nieliczne sytuacje podbramkowe. Z jednej z nich padła jedyna w tym spotkaniu bramka dla gości. Studzienna odpowiedziała w 54. minucie, a w 57. Dawid Marcinek zamknął wynik spotkania strzelając szóstą bramkę dla lidera B klasy podokręgu Racibórz.

LKS Studzienna     6 - 1     GKS Dąb Gaszowice II

BRAMKI: 4., 9. Adrian Szymiczek,  14. Ryszard Remień, 44. Mateusz Janik, 54. Marcin Dzierżęga, 57. Dawid Marcinek - 47. Piotr Kozielski

LKS STUDZIENNA: Krzysztof Dudek, Damian Siwoń, Łukasz Widenka, Andrzej Miensopust, Ryszard Remień, Dawid Marcinek (60. Krzysztof Masny), Adrian Szymiczek, Grzegorz Wicha (70. Rafał Psota), Krzysztof Talik, Mateusz Janik (46. Marcin Dzierżęga), Adam Piechaczek (80. Jakub Front)

GKS GASZOWICE II: Artur Kosik, Dawid Mandera, Krzysztof Tomaszewski, Rafał Granieczny, Krzysztof Mielimonka, Piotr Kozielski, Adrian Choroba (65. Paweł Cedziwoda) , Piotr Miłek, Remigiusz Gwoźdz, Mateusz Musioł, Mateusz Łyżwiński

SĘDZIOWALI: Piotr Poznański, Andrzej Niestrój, Ludwik Majer

Więcej czytaj w "Nowinach Raciborskich" (12.06)