Piątek, 26 lipca 2024

imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny

Rudnik nie dał szans Zawadzie Książęcej

04.06.2012 00:23 | 5 komentarzy | woj

Wynikiem 6:0 zakończył się niedzielny mecz zespołów C klasy: LKS Zryw Rudnik i LKS Zgoda Zawada Książęca.

Gospodarze (Zryw Rudnik) od początku meczu przejęli inicjatywę. Niemal wszystkie akcje gości były rozbijane i większość gry toczyła się na ich połowie. Rudnik grał jak zaczarowany, a piłkarzy gości prawdopodobnie rozproszyła muzyka dobiegająca ze strażackiego festynu, który odbywał się tuż za linią boiska. Tego można było uniknąć, lecz drużyny nie potrafiły się dogadać i przełożyć meczu.

Leszek Floriańczyk, bramkarz Zgody, pomimo wielu dobrych interwencji, aż sześć razy wyciągał piłkę z siatki swojej bramki. Gospodarze forsowali tempo do ostatnich minut meczu tak, że jeszcze w doliczonym czasie gry, zwycięstwo Zrywu przypieczętował Marek Fojcik.

Zawodnicy obu drużyn nie ustrzegli się fauli. Kilku piłkarzy musiało przez zbyt ostre zagrania opuścić murawę. Sędziowie kilka razy przymrużyli oko na niebezpieczne zagrania grożąc zawodnikom palcem i każąc przeprosić rywala. Nie obyło się jednak bez żółtych kartek, które otrzymali: Paweł Świerczewski (Zgoda), Adam Procek (Zgoda), Janusz Serafin (Zryw), Jan Gomułka (Zgoda).

Sędziowali: Tomasz Kacorzyk (główny), Mateusz Twaróg i Józef Wałach.