środa, 24 lipca 2024

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

24.02.2012 22:52 | 5 komentarzy | kozz
Ostatnia aktualizacja: 06.03.2012 18:33

Siatkarze VT Nędza nie dali się pokonać w meczu u siebie drużynie TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej. Gospodarze zwyciężyli 3:1.

Nie udał się Skok na Nędzę

Materiał wideo:

Mecz pomiędzy VT Nędza a TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej został rozegrany w ramach kolejnej serii spotkań II Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

Pierwsze sety należały do lidera II ligi, który wygrał 25:21 oraz 25:22. Pewne prowadzenie siatkarzy z Nędzy 2:0 rozluźniło nieco ich poczynania i w trzecim secie przegrali wyraźnie 25:17. Czwarty set ponownie należał do lidera, który zwyciężył tą partię 25:21. Drużyna VT Nędza znajduje się na czele II Rybnickiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej z 41 punktami na koncie. Zespół Euroskoku znajduje się w środku 13-zespołowej tabeli.