środa, 24 lipca 2024

imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego

Zacięty set Nowin i CXT Rozruch Ofistar

11.12.2011 16:32 | 7 komentarzy | kozz

Tak wyrównane sety zdarzają się bardzo rzadko. Trzeci set rywalizacji pomiędzy Nowiny.pl a CXT zakończył się wynikiem 35:33.

Ostatecznie w meczu zwyciężyły Nowiny 3:1, co pozwoliło im awansować o jedno miejsce w tabeli Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Siódma kolejka rozgrywek amatorów pokazała także ogromną siłę dotychczasowego lidera: Entera El-Bis Instal, który nie pozostawił najmniejszych szans Złotnikom, wygrywając pewnie w trzech setach. Omerta wciąż pozostaje bez zwycięstwa, a w siódmej serii JP Telebim RLPS urwała jednego seta Lunatykom Der Service. Również jeden set udało się wygrać JP Telebim 13, którzy przegrał z sm-foto.pl AiR Team. Wszystkie zespoły rozegrały w rundzie zasadniczej ze sobą po jednym meczu. Pierwsze mecze rundy rewanżowej odbędą się jeszcze przed świętami.