imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

LKS Studzienna w dwa sezony do "okręgówki"

02.07.2011 22:05 | 44 komentarze | kozz

Takie są plany klubu piłkarskiego z dzielnicy Raciborza. W sobotę piłkarze i działacze podsumowali sezon 2010/11.

Nim odbyło się spotkanie podsumowujące sezon rozegrano mecz pomiędzy juniorami, a seniorami LKS Studzienna. Piłkarze grali dwie połowy po 25 minut, a wynik końcowy brzmiał 3:3. Zaraz po końcowym gwizdku zawodnicy udali się do budynku przy boisku LKS, gdzie spotkali się z władzami klubu, trenerami i państwem Cimen, którzy chcą wesprzeć finansowo LKS Studzienna. Abdullah i Kornelia Cimen są mieszkańcami Studziennej i właścicielami sieci sklepów odzieżowych "Metro underground". Piłkarze podczas spotkania otrzymali od państwa Cimen komplety strojów piłkarskich, w których będą występować od nowego sezonu. Sponsorzy chcieliby, aby klub z dzielnicy Raciborza w ciągu dwóch lat znalazł się w klasie okręgowej, bo jak twierdzą w piłkarzach tkwi potencjał. Więcej w Sport365.